Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babára vágynak, hogy...

Akik babára vágynak, hogy viselitek a várakozást?

Figyelt kérdés
Én a legszívesebben már most tesztelnék, pedig tudom, még rengeteg időm van a nem vártig. Ki hogy vészeli át ezeket a napokat?
2013. jún. 26. 21:26
1 2
 1/13 szami6 válasza:
0%

Mindig nehéz a terhességi időszak de ez természetes.

Minden anyuka tudja mennyi gonddal jár a szülés de minden egyes percet megér.

Bízz a társadban,szeretteidben,a családodban és a barátokban,majd ők átsegítenek a nehéz időszakon.

2013. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon nehéz,másra se tudok gondolni csak arra hogy mikor sikerül végre a baba.Pedig tudom hogy nem jó nagyon rá stresszelni,de nem tudok mit csinálni.Már nagyon szeretnék babázni.Remélem hogy neked is hamarosan sikerül és babázhatsz :)
2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hasonlóképp érzek én is.

Remélem, neked is hamarosan összenjön.

2013. jún. 27. 05:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Én borzasztóan viselem! :-(

Amikortól megjön az ovuig semmi bajom, onnantól viszont kriminális. Minden félét érzek (már nem adok rá), és csigalassan telnek a percek is.

Nekem hormongondok miatt kötelező tesztelnem még a nemvárt előtt, de szinte soha nem bírom kivárni azt a napot, mindig idegesítem magam már előtte.

Nem hiszem hogy jobb lesz, évek óta tart.

Mindegy, egyszer eljön a mi időnk lányok! :-)

2013. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is rendkívül nehezen viselem ezeket a heteket, ráadásul csecsemőkkel dolgozom.

2 hónapja próbálkozunk, van egy olyan érzésem, hogy most biztos sikerülni fog.

2013. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is 2 hónapja próbálkozunk és hogy nem sikerült egyből teljesen bebeszéltem magamnak hogy biztos van velem valami baj.Amúgy párom is azt mondta hogy ne aggódjak ő érzi hogy most sikerülni fog,de én akkor is aggódok,de azért reménykedek hátha neki lesz igaza!
2013. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
remeny, varakozas, csalodas....... de remelem egyszer remeny, varakozas, siker; )!!!!
2013. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kicsit fura lehet hogy én is válaszolok erre a kérdésre,mivel nekem már van egy kisfiam.

Annak idején ő elsőre sikerült. A terhesség, a szülés és ezidáig minden csodás volt vele, mindamellett, hogy sajnos a szoptatás mellé kellett kiegészítés táppal, és 6,5 hónapos kora körül már elutasította a cicit. Gondoltuk a párommal, hogy akkor már itt lenne az ideje, hogy jöjjön a kis tesó hisz ő és az én nővérem között is csak 14hónap van, így szinte természetes volt számunkra az hogy nálunk is minél előbb legyen testvérke.

Hát most nem mennek olyan könnyen a dolgok, egyrészt éreztem hogy a szopi (ill az hogy a szopi sem sikerült 100%osan)hirtelen jött elmaradásával kapcsolatban más is lehet a háttérben így elmentem laborvizsgálatra februárban ott pajzsmirigy túlműködés jött ki, szerencsére nem bíztam magam a háziorvosomra hanem tovább mentem egy pajzsmirigy spec endokrinológushoz, aki azt mondta 5 hét múlva labor ismétlés addig nem kezelne, hát akkor meg teljesen alul működött a pajzsmirigyem - közben mondta ne próbálkozzunk amíg nem áll helyre, mert ha a magzat létre is jön, nem kedvező neki főleg alul működött helyzet. Aztán a kontroll labor után elkezdtem pajzsmirigy hormont szedni, és a spec laborok is megjöttek kiderült hogy egy ellenanyagszintem a normál érték több mint 8szorosa, postpartum thireoditisem (szülés utáni pajzsmirigy gyulladás) volt ami végül pajzsmirigy alul működésbe manifesztálódott.A dokim megnyugtatott hogy ez nem a világ vége, hormon kiegészítéssel minden rendben lesz ha meg terhes leszek lehet hogy szoros labor kontroll mellett el is hagyható, mert terhesen lecsökken ez az ellenanyag szint is. És a kezelés megkezdését követően már az első labor mindent rendben igazolt(február óta 5 hetente járok vérvételre). El is kezdtem fogyni és minden szép és jónak tűnik, egészen a menstruáció előtti napokig akkor már vagy én vagy együtt a párom és én tülkön ülünk hogy akkor most megjön vagy sem... Még csak 2 hónapja kaptunk szabad kezet a próbálkozásra de már most készek vagyunk, holott 2 hónap (2 ovuláció) még nem a világ vége valaki évekig próbálkozik mire sikerül. Ismerős a leírt érzésed mind a két ciklusom előtt egy nappal én is rápisiltem a tesztre... - persze negatív lett. Tudom nagyon nehéz, de én még is próbálok neked erőt adni azzal hogy legyél türelemmel várd meg míg több napot késik és csak utána tesztelj - legközelebb én is így igyekszem tenni. Talán nálam az is baj, hogy most nagyon rástresszelem magam annak idején a kisfiamnál úgy volt, hogy elérkezettnek találtuk az időt nem védekeztünk és olyan fura hogy szinte rögtön tudtuk hogy sikerült mindketten éreztük így akkor is rögtön a várható ciklus első napján teszteltem magam. - de addig ügye ment az élet sok teendő volt munkahegyek, meg sajnos egy hirtelen jött vidéki rokon temetésének ügyintézése,így sikerült elterelnem a figyelmem addig a napig erről. Most itthon vagyok a kisfiammal és csak arra tudok gondolni, hogy milyen jó lenne neki már egy kis játszótárs, ill ha nem jön hamarosan a kis tesó és letelik a GYED vissza kell mennem dolgozni, mert GYES alatt nem engedhetjük meg magunknak hogy otthon legyek vele, és akkor ő bölcsibe menne, amit nem szeretnék... Ráadásul a környezetemben hirtelen mindenki terhes lett, mondjuk nem panaszkodhatunk hisz mi indítottuk meg a kört - de ez még egy kicsit rátesz egy lapáttal az egészre. Egyébként most (ma jött meg) tegnap azért is pisiltem rá a tesztre,mert mindenki olyan visszajelzéseket küldött felém hogy azt hittem hogy tényleg, pl.: férjem mondta hogy nő-azaz csúcsosodik a hasam, és a kisfiam is sokszor megsimogatta sőt még puszit is adott rá - így kezdtem megdumálni magam, annak ellenére hogy most nem éreztem olyat mint a kisfiamnál annak idején...

A legutóbbi alkalommal meg úgy voltam még optimistán ha elsőre múltkor is sikerült akkor most miért ne sikerülne, minden terhesség más, azért sem érzek most olyat mint a fiamnál, próba szerencse és aztán rápisiltem egy tesztre.

Na hát nem olcsók ezek a tesztek így ha másért nem is pusztán anyagi megfontolásból igyekszem magam türelemre inteni...

Mint ahogy neked is tanácsoltam legközelebb nem pisilek rá azonnal, mert ha terhes vagyok pár nap múlva is az leszek, viszont ha nem akkor úgy is megjön a vérzés, így még ha idegtépő is a dolog érdemes pár napot kivárni és addig vm-vel a gondolatokat elterelni.

2013. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapja próbálkozunk de lelkiekben én már nagyon rég szeretném. Most tegnap kellett volna megjönnie, és még nem jött meg, szóval nagyon reménykedem, de megőrülök a várakozástól. Nem merek tesztelni mert ha negatív akkor félek hogy nagyon elkeserednék.. :( Hétvégéig várok. Kívánok sok sikert neked is, remélem mielőbb sikerül nektek :)
2013. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve várjuk a csodát és borzasztó nehéz a várakozás,úgy hogy közben minden fiatal kis kolléganőm és ismerősöm körülöttem szinte azonnal terhes lesz!!!
2013. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!