Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. és 24. ciklus napon...

19. és 24. ciklus napon esélyes a teherbeesés? Vagy teljesen kizárt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, attól függ, hogy hány napos a ciklusod. Ha pl 33-38 napos, akkor simán elképzelhető a teherbeesés.

Miért kérdezed?

2013. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem olyan hosszúak a ciklusaim... sajnos:( Hanem 29 naposak. Azért mert örülnék neki nagyon:)

Igazából áprilisban volt, hogy napra pontosan elvileg az ovulációm napján voltunk úgy együtt és nem lett baba... Én meg nem számolgatom megmondom őszintén. Ugyan most beszéltük meg, hogy akkor már nem is fogunk védekezni, szóval új hónap, új remény akkor:)

2013. júl. 15. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért ne mondj le róla teljesen.. sok mindent látott már a történelem :) lehet késői peteérés stb.

Ovu tesztet próbáltál már?

Remélem hamarosan sikerülni fog! :)

2013. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még ovu tesztet. Igazából most közölte a párom, hogy akkor innentől kezdve nem védekezünk... :) Így eddig nem volt ilyesmikre szükségem. Ha hosszú távon nem jön össze a baba, akkor természetesen én is megpróbálok majd mindent. Egyenlőre rábízzuk a sorsra, hogy mikor szeretne jönni a picúr. Életem legszebb pillanata lesz abban biztos vagyok:)

És köszönöm szépen a bíztatást! Sokat jelent

2013. júl. 15. 14:31
 5/13 magi085 ***** válasza:

Szerintem felesleges számolgatni.mi amikor eldöntöttük,hogy mehet a buli, rá következő hónapban terhes is lettem, most 4 hós a kislányunk.

persze ez sok mindentől függhet, de mivel a spermiumok átlag 48 óráig maradnak "életben" tanácsos legalább minden másnap szeretkezni. nekünk ez vált be :)

hajrá :)

2013. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia. Elméletileg bármikor lehet peteérés, nekem orvos mondta, hogy orgazmuskor is előfordulhat. Neked 29 napos a ciklusod, tehát papírforma szerint a 14-15. napon van peteérésed. Ovulációs tesztet azért érdemes kipróbálni, hogy hamar kizárhasd azt, hogy esetleg nincs peteérésed. Mi az első gyermekünknél számolgattunk meg vártunk, aztán el is telt szépen 2 év mire végül sikerült teherbe esnem. Most a második terhesség előtt már nem bíztam a véletlenre, hanem próbálkozás előtt csináltam egy ovu tesztet. A megbízhatóságukról nem tudok véleményt mondani. A várásról meg annyit, hogy egy idő után nagyon lehangoló tud lenni. Jobb hamarabb cselekedni. Minden jót kívánok Nektek.
2013. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Múltkor 30 napos volt a ciklusom és egyenlőre még most sem jött meg. Vagyis most a 30. napnál tartok éppen. Letettem róla, mert éreztem tegnap előtt menstruációs görcsöket, így valószínű, hogy megfog jönni:(((

2013. júl. 17. 22:27
 8/13 anonim válasza:
Sosem kizárt a teherbeesés. Ezt minden nő verje ki a fejéből. Hülyeség. Még menstruáció alatt is teherbe lehet esni. És az egyetlen 100%-os védelem az önmegtartóztatás.
2013. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó hír. Én nagyon örülnék neki! :)

De sajnos érzem a szokásos menstruációs fájdalmakat:(

2013. júl. 17. 22:57
 10/13 anonim ***** válasza:

valojaban ha teherbe estél,az is olyan mintha megjonne a menstruaciod,ugy erzed.nekunk is tervezett babank volt a párommal,ugy gonddoltuk,osszejon osze nem akkor majd probalkozunk.igaz,szamoltam a peteérest,12-16 nap kozott van,de a következo hinapban mar nem jott meg.most 3 és fel eves a kisfiunk :)

sok sikert,kitartast!!!!!

2013. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!