Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yasminellét szedők! Teherbeesé...

Yasminellét szedők! Teherbeesés/babatervezés előtt mennyi idővel hagytátok abba a gyógyszer szedését?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nem függ igazán attól hogy melyiket szeded. Sok nő azonal teherbeesik, én megvárnék a helyedben 1-2 mensit. Egyébként van akinek rögtön ehlyre áll van akinek kell pár hónap. Ha 3-4 hónap után sem jön meg akkor lehet valami hormonális probléma, nekem 9 hónapig nem jött meg fogamzásgátló abbahagyása után, aztán kdierült hogy PCOS vagyok. Sajnos azta sem sikerütl spontán a baba (4 éve). Ha elötte rendszeres volt a havid valószinüleg nem elsz gond és hamar sikerülni fog.
2013. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!