Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne, hogy fogamzá...

Lehetséges lenne, hogy fogamzásgátló mellett estem teherbe?

Figyelt kérdés
Symicia nevezetű fogamzásgátlót szedek 1,5 éve. Eddig mindig rendszeresen, szinte óramű pontossággal jött meg a megvonásos vérzésem. A gyógyszert minden este negyed10-fél10 között veszem be. Egy szem sem maradt ki, csúszott el, beteg sem voltam. Tegnap óta várom, hogy jelentkezzen a havi, de eddig semmi. Nem vagyok stresszes, ugyan olyan minden mint eddig. Semmit nem érzek, talán egy kis mellfeszülés, meg a hasam jobb oldalt néha szurkál, de ennyi. Lehet hogy teherbe estem mégis? Leghamarabb csak holnap tudok tesztet venni.
2013. júl. 15. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Megkérdezhetem hány éves vagy?
2013. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok.
2013. júl. 24. 13:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak azért írok mert írtad hogy kétségbe vagy esve...

A húgom 16 éves volt amikor kiderült, hogy terhes, kb 2x feküdt le addigra a barátjával és védekeztek (nem hülye). Megtartotta a babát, apuka persze lelépett. De a család segített neki, leérettségizett és most egyetemre jár, a kislánya 5 éves és egy tündérke. Szóval ne keseredj el! Mindig van kiút :)

Nem írtad hány éves vagy, de örülök hogy emgtartjátok, sok erőt kívánok és azért gratulálok a kisbabához. Remélem boldogok lesztek!

2013. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem ittál véletlenül gyógyteát vagy nem szedtél más gyógyszert?

Amúgy nem is biztos, hogy megmarad, most még nem lehet tudni.

Mennyire vagy fiatal?

2013. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Idősebb vagyok, mint 16. 20 éves vagyok, a párommal 4 éve vagyunk együtt. Szeptemberben összeházasodunk. Babát még nem szerettünk volna, főiskolára járok, és mivel így nincs végzettségem így még nem is dolgoztam a szakmámban. Másban igen.

Mindig is úgy terveztem, hogy 28 éves koromban szeretnék gyereket. Addigra meglesz a diplomám, és dolgoztam is. Így viszont nem tudom mi lesz. Ez nekem azért is nehéz, mert jelenleg nem látom a jövőt, pedig én mindent pontosan eltervezek.

Egyébként talán 1x vagy 2x ittam kamillateát, de nem gondolnám, hogy emiatt, bár kitudja...

2013. júl. 24. 17:06
 16/16 anonim válasza:

Szia, kedves kérdező! :)

Mi történt veled/veletek azóta? :)

2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!