Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a 3. gyereket a...

Bevállalnátok a 3. gyereket a helyemben?

Figyelt kérdés
Már van egy 4 évesés egy 3 éves kislányunk. nagyon megromlott a párommal és a családjával a kapcsolatom. 2 hónapja még a váláson gondolkodtunk, de úgy döntöttünk adunk a másiknak még 1 esélyt. volt már 2 éve egy abortuszom és nem szeretném még egyszer átélni. Megjött a menzeszem , de folyamatosan hányingerem van,úgy érzem terhes vagyok,ugyanazok a tüneteim mint az előző 3 terhességnél voltak.A párom meg akarja tartani ,ha tényleg az vagyok, de én nem gondolom,hogy ez olyan jó ötlet lenne.Mi van,hanem működik és mégis elválunk,egyedül maradok 3 kisgyerekkel. Ráadásul február óta 6 órában dolgozok, most vettek vissza 8 órásba dolgozni. nagyon kell pénz, a lakáshitelt is fizetnünk kell, amit nem takar be egy ember fizetése.
2013. júl. 16. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Még lehet terhes sem vagy!

Először is azt kellene megtudni, hogy babát vársz-e, vagy csak beképzeled? Ezt nem rosszindulatból írtam.

Ha menstruáltál is, vegyél először is egy tesztet, talán kimutat valamit.

Egyébként a leírtak alapján én nem tartanám meg, bár akár a kapcsolatok javításában is pozitív lehet egy baba.

2013. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezen ráérsz gondolkodni akkor, ha pozitív lesz a teszt.

Bár nem értem, ha ilyen rossz a kapcsolat, akkor miért nem védekeztek

2013. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Használok fogamzásgátlót, de ismerem a testemés az nem hazudik. A tünetek is ugyan azok, mint az előző terheségemnél.
2013. júl. 16. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:

szedsz gyógyszert, meg is jött, de terhes vagy? elég kicsi az esély rá:)

szerintem vegyél egy tesztet, ráérsz utálni gondolkozni, mi legyen.

2013. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*utána
2013. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előbb csinálj egy tesztet és majd utána gondolkodj! De írd meg mi lett az eredmény!
2013. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na teszteltél?
2013. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is elöbb derüljön ki, hogy babát vársz e. Az elöző terhességeidnél is volt vérzésed?
2013. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,negatív lett. Még tegnap felkerestem anődokimat, aki azt mondta nem lehetek terhes,megvizsgált és szerinte megint hormonproblémáim vannak, mint 1 éve most megyek laborba.
2013. júl. 17. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezen valahogy nem lepődünk meg, hogy nem vagy terhes, ha menstruációd is megjött és gyógyszert is szedsz.
2013. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!