Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan szedte a barátcserje...

Ki hogyan szedte a barátcserje kapszulát? Mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés
ma hozták ki nekem megrendelésre és a dobozra az van ráírva hogy napi 2X1 szemet de máshol azt olvasom hogy napi egy szemet 2 hónapig utána hetente 2-3 szemet és negyedik hónapban heti egy szemet. És nem baj ha most kezdem el ma vagyok a 12. ciklusnapon. A dobozba 100 db van.

#batátcserje
2013. júl. 17. 13:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, igen! Én is ezen morfondírozok, hogy annál valószínűleg bevált, akinél eleve gondok voltak a ciklusokkal. Nekem - lekopogom - semmi panaszom nincsen, szerintem peteérésem is van, hiszen volt már terhességem, csak elment a baba. Tehát valószínűleg nem kell magamat ezzel tömni.

Viszont a málnalevélről semmit sem hallottam, de utánanézek :)

Köszönöm az infókat!

2013. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi baj nem volt a ciklusaimmal és mégis bejött.

Az igaz, mert én is hallottam már ilyet, hogy van olyan, hogy valakinek csak bekavart...szerintem arról van szó, hogy mindenki máshogy reagál a gyógynövényekre. Van, akinek semmit nem érnek, van akinek pont jó hatással vannak, vannak pedig olyanok is, akikre kicsit jobban hatnak, érzékenyebbek rá.

Én észrevettem magamon, hogy rám hatnak abszolút, de nem túlzott mértékben. A terhesség végén pl. én is elkezdtem a málnalevél teát, de én abba is hagytam, mert éreztem, hogy hat, de sokan mondták, hogy ellenkező hatást is kiválthat, mármint túlságosan ellazítja az izmokat és akár hosszú tágulási szakaszt is előidézhet, fájásgyengeséget vagy túlhordást. Nem tudom van-e köze egymáshoz, de pl. abban az egy hétben, amikor ittam, 36. hetesen, akkor az ikreim harántba feküdtek mindketten, elötte sosem feküdtek úgy.... már majdnem császárra írtak ki emiatt. Abbahaygtam, visszafordultak úgy, ahogy voltak, pedig mindenki azt mondta, 37. hetesen már nem fognak forgolódni. Akkor elkezdtem a homeós bogyókat is, akkor szép joslókat produkáltam, és akkor kezdtem szép lassan nyílni, pedig elötte végig 3000-es méhszájam volt.

Szóval a barátcserjével tényleg csínján kell bánni, viszont a cickafark-palástfű elég jó kombó, ha pedig valaki nem akar a peteérésével játszani, akkor elég a palástfű, ovu után, a beágyazódáa elősegítésére.

2013. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
én csak elkezdtem a barátcserjét hétvégére várom az ovumat még most nagy csodát nem várok tőle :) hátha az a csoda jövőhónapban már meg lesz :) én már próbáltam cickát és palástfűvet sőt még málna levelet is mint már írtam ártani nem ártott de a babát nem akarta meghozni :( sebaj hátha most ez a barátcserje segít :)
2013. júl. 19. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!