Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan mellett más is...

Utrogestan mellett más is észlelt ilyen iszonyatos szédülést, kábultságot?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el szedni, száz százalék, hogy ettől van. Beveszem, és kb. egy óra múlva jelentkezik az iszonyat szédülés, mint amikor az ember "mata részeg", kábult, még egyenesen is nehezen tudok menni kb. fél-egy óráig. Nehezen gondolkodom olyankor, és aluszékony vagyok. CSak a gyógyszert követően jönnek ezek a tünetek. Ahhoz képest, hogy a betegtájékoztatóban nagyon ritka alá írják ezt a mellékhatást, tehát kb. 10000-ből egynél tapasztalják, azért ez elég durva. Ilyenkor még gondolkozni is nehezemre esik, melegem lesz. Kipróbáltam, hgy nem vettem be egy fél napig, és akkor nem is volt ilyen tünetem, szóval 100% hogy ez okozza. Valahol azt olvastam, hogy azért, mert a progeszteron kitágítja az ereket és leesik a vérnyomás. És tényleg a karaomon látsik, hogy ilyenkor durván látszanak az erek, kitágulnak, kitüremkednek.
2013. júl. 20. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen! Utrogestan bevétel után kb 1 órával ön- és közveszélyes vagyok, nem tudok menni, koordinációm nincs, lassan beszélek, és csak aludnék... Az előző volt az első ciklusom vele, és én sem értettem, hogy mi a bánat, de csak a gyógyszer után jelentkezik :S
2013. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom rühellem ezt a gyogyszert.Kába vagyok töle álmos és fáj a mellem.Ráadásul 3x1et kell használnom.
2013. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, akkor csendben tűrök:) én is 3x1et szedek. Majd meg is nézem, h a betegtájékoztatóban benne van e, h nem lehet vezetni, míg valaki szedi. Mert szerintem veszélyes így.
2013. júl. 21. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Ugyanezeket a tüneteket produkáltam én is. Valahol azt olvastam, hogy ha hüvelyi úton alkalmazod, akkor a hatás ugyanaz, de nincs mellékhatás. Nálam bevált!!! Semmi mellékhatása nincs így! Kivéve, hogy kicsorog, és tisztasági betét kell. Kérdezd meg a dokidat, ne szenvedj feleslegesen!
2013. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!