Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok! Teljesen elkeseredtem...

PCOS-ok! Teljesen elkeseredtem. Küldtek benneteket belgyógyászhoz inzulinrezisztencia miatt? Kaptatok rá valamit?

Figyelt kérdés
Ma küldött tovább az orvosom, hogy nézessem meg magam egy belgyógyásszal a határértékű cukrom és a nem megfelelő májenzimek miatt. Másoknak olyan könnyedén írják fel a Clostit és a Metformint is... Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Két éve próbáljuk összehozni a gyerkőcöt, és úgy érzem, soha nem lesz kisbabám.
2009. okt. 21. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos fél éve járok dokitól dokiig mire ma sikerült végre feliratnom a met-et!! ne add fel és járj addig amig fel nem írják!! én a háziorvosommal irattam most fel,mert egyben belgyógyász is!
2009. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem írták fel a metet, mert a cukrom rendben van. :-((( Clostit ugyan kaptam, de eddig nem hatott.
2009. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Clostit nem értem, miért nem írták fel neked, de a metet valóban nem minden doki írja fel olyan könnyedén, mint az enyém. Én kértem a körzetimet, elmondtam, miért szeretném, és felírta. Pont most van egy másik metes kérdés, amire válaszolva, szintén meglepődtek, hogy hogy írhatta fel ilyen könnyen a gyógyszert a dokim. Ahogy olvasom, hallom, tényleg nem ilyen egyszerű, de ezek szerint orvosa válogatja. Semmiképp ne hagyd magad. Menj utána és ha kell, konkrétan kérdezz rá, hogy lehet-e, miért nem lehet, ha nem és közöld az orvosoddal, hogy ki szeretnéd próbálni. Ha nagyon ellenkezik, akkor lehet, jobb ha orvost váltasz, mert a te/ti időtöket, pénzeteket "lopja".

Kitartást és sok sikert!

2009. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Lehet, hogy az én orvosom ennyire lelkiismeretes... Végül is, igaza van abban, hogy ezt meg kell nézetni, mondjon rá áment egy belgyógyász is. Nem szeretném, ha nekem vagy a leendő babánknak valami baja lenne... Csak már nagyon reménykedtem, hogy végre történik valami. Most várhatok a másik orvosra is. :(

2009. okt. 21. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!