Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért alakul így a hő minden...

Monanke kérdése:

Miért alakul így a hő minden második hónapban?

Figyelt kérdés

[link]


Minden második hónapban amikor a jobb petefészkem soros,akkor így alakul a hőmérsékletem.Mindig ilyen cikk-cakkos,ebből a diagramból én azt látom hogy peteérésem sem volt és ez mindig így megy.Az orvosom szerint nincs semmi probléma,de ez nem lehet normális.

Van hogy korábban mérem 2 órával a hőmérsékletem,ebben a hónapban 6 alkalommal.Szerintetek mi lehet a probléma.

Lehet hogy a jobb petevezeték nem átjárható és ezt jelzi a hő?Ha csak az egyik petevezeték átjárható attól még összejöhet a baba?


2013. júl. 23. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy a petevezeték nem átjárható, nem fog látszódni a hőgörbén. Szerintem amúgy volt pé-d, nem rossz szerintem ez a görbe.
2013. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyen a görbéd, de szerintem nem tragikus.

Én személy szerint nem gondolom, hogy a petevezetők átjárhatóságát le lehetne szűrni egy hőgörbéről, szerintem nincs összefüggés. Amúgy igen, 1 petevezetékkel is teherbe lehet esni.

Ha korábban méred a hődet, az is bezavarhat.

Ha szeretnéd tudni, hogy a hormonjaiddal minden rendben van-e, endokrinológushoz menj, és ott kérjetek egy teljes hormonképet.

2013. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Sajnos nem sajnos ezeken már túl vagyok.Másfél év alatt minden vizsgálatot elvégeztek,csak az átjárhatóságit nem.Igazából ez az utolsó clostis hónapom,aztán egy picit hanyagolom ezt a témát,mert már belefáradtam én is és a férjem is.Valamiért nem jön össze ez a baba nekünk.
2013. júl. 23. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Miből gondolod, hogy neked havonta váltakozik a jobb és bal petefészked dominanciája? Mondta a dokid?

2. Voltatok endokrinológusnál is vagy csak nődokihoz jársz?

2013. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Endokrinológushoz járok.A closti hatására is mindig csak a bal oldalamon volt domináns tüsző,meghát ez amugy is köztudott hogy felváltva működik a két petefészek.Nem mindig ugyanabban érik a petesejt.
2013. júl. 23. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4-5 hónapig van a jobban és 2 hónapig a balban. Mert ez is olyan mint a 28 napos ciklus, mindig azzal számolnak az orvosok, de mégsem minden nőnek 28 napos ciklusa van.

Amúgy csak jó szándékból kérdeztem, mert én majdnem 7 évet pazaroltam el a nődokik miatt.

2013. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!