Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy alacsony a progesz...

Lehet, hogy alacsony a progeszteronszintem?

Figyelt kérdés
Van már egy egészséges kisfiam, de sajnos a 2. és a 3. terhességem a 7. hétben missed abbal végződödd elhalt terhesség miatt. Lehet, hogy a progeszteronom alacsonyabb, ezért történt a vetélés. Más volt hasonló helyzetben?
2009. okt. 23. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt missedem a 9 hetesen.

Nálam magas volt a prolaktin szint és a tsh-m is emelkedett volt,éppen a felső határon!

Szerintem végeztess hormonális vérvételt!

2009. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én ugyanebbe a cipőben járok.Az 1.3.4. terhességem vetéléssel végződött,mind a hetedik héten.A2. terhességemből van egy 15 hónapos gyönyörű,egészséges kisfiam.Az utolsó vetélésem épp a napokban volt.Egyszerűen nem értem!!!Már kezdem feladni,de úgy vagyok vele,hogy ha egyszer sikerült,csak sikerül még egyszer.Egyébként én is erre gondolok,mert a kisfiammal a legelejétől szedtem az ultrogestant.Most is kaptam,de szerintem már későn!Minden esetre hétfőn megyek a dokimhoz és íratok ki vele hormonvizsgálatot!
2009. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: sajnálom ami veled történt, velem is egy hete történt, hogy újra be kellett fejezni a terhességet. De én is abban bízok, hogy ha már született egy egészséges kisfiam, csak össze jön hamarosan a kistesó is. Te miért szedted az ultrogestant? Egyébként milyen vizsgálatokra fogsz még menni?

Engem genetikára fog küldeni a dokim és hormonvizsgálatra. De szerintem nekem tuti, hogy a hormonjaimmal van baj.

2009. okt. 24. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam dokinál,hát jó sokat beszélgettünk.Azt mondta,hogy a genetika biztos jó,mert van már egy egészséges picink.A progeszteron szintre is azt mondta,mert ha keveset termelne a szervezetem,akkor nem volna peteérésem se.Ő nálam valamilyen beágyazódási problémára gyanakszik.A következő vérzésem után csinál egy méhtükrözést,hátha valami kinövés,vagy polip akadályozza a rendes beágyazódást.Nekem a pajzsmirigyem alul működik,de az be van állítva gyógyszerrel,úgy hogy nálam ez kilőve.Az utrogestant azért kaptam a kisfiamnál,mert barnáztam egy hétig.Mikor mész hormon vizsgálatra?Írnál nekem,hogy mi lett az eredményed?!Nagyon megköszönném!Írhatsz privire is.Sok sikert a továbbiakban!
2009. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam privit.
2009. okt. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!