Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba?

Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés

Férjemmel második babát tervezzük.mindig megérzem a peteérésem,eddig egy napig éreztem.már nem védekezünk,és most 3 napig érzem mintha görcsölnék és a mellem is nagyon feszül.teszthez még korán van.lehetséges hogy baba lesz.

Elsőnél egyből sikerült teherbe esni.


2013. aug. 1. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet baba, miért ne lehetne, ha p.-kor voltatok együtt. Viszont szerintem a tested még nem jelezheti, szerintem az túl korai lenne. Nézzük, ha jól értelek a ciklusodban a peteérés után jársz 1-2 nappal. Ha megtermékenyült is a magzat, még csak útban van a beágyazódás felé, szóval nem hinném, hogy lehetne bármilyen testi tünet.

Amúgy én is mindig így voltam ezzel... Mármint ha nagyon vártam a babát éreztem mindent... Aztán volt hogy volt baba, de olyan is, hogy sajna csak szerettem volna, hogy legyen. Sok sikert!


2 gyerkőcös anyuka, aki szintén nagyon várja a harmadik csodát :)

2013. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen akkor együtt voltunk.mostmár éppen hogy érzem,de kicsit még igen.biztos be is beszélem magamnak a dolgokat,és a beágyazódás mennyi idő?
2013. aug. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!