Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Mi volt az első...

Kismamák! Mi volt az első tünetetek a teherbe esésről és mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
Lehet már a peteérés utáni napokban is az első tünetek megjelenése? Kérlek válaszoljatok, olyan jó lenne tudni, kinek mi és mikor volt az első jele a terhességnek!

2013. aug. 1. 21:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött még a menszeszem, de mivel nagyon sokszor szabálytalankodott nem tulajdonítottam neki nagy jelentősséget. Kb 5 nap késés után elkezdtem görcsölgetni úgy mint máskor, na mondom holnap biztos meg fog jönni. Nem jött meg, és elmúlt a görcs is. Aztán 2 nap múlva megint görcsöltem, másnap megint semmi. No akkor beszéltük a párommal hogy kéne már tesztelni. Én szkeptikus voltam mert már többször előfordult hogy teszteltem reménykedve, és negatív lett, de mondom a párom kedvéért megcsinalom. Abban a pillanatban ahogy "megszívta" magát pozi lett. 2 napra rá jött az egész napos rosszullét, hányás, émelygés, szagérzékenység, fáradékonyság, ami tartott a 13. hétig. Hát ilyen volt az eleje, ma már 6 hónapos a kisfiam :).
2013. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2hete fajt a fejem folyton. 2 munkahelyen dolgoztam egyiken reggel masikon ejjel..gondoltam csak faradtsag..egy reggel beidegesedtem h megint faj a fejem..betelefonaltam hogy pihennem kell nem birok menni. Nagy raeresemben felutottem a naptart es rajottem hogy 2 hete kesik..egy hettel ezutan teszteltem mert ezt is a stresszre fogtam..erdekes hogy a teszt utan hirtelen mindenem elkezdett fajni:) hasam is almossag tort ram folyton..lehet a nagy rohanasba fel sem tuntek ezek csak a fejfajas mert az ranyomta a belyeget az egesz napomra..
2013. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8. dpo-val pozit teszteltem,mert azon a reggelen nagyon rosszul éreztem magam, mintha hajón aludtam volna és tengeribeteg lennék :D és délnél tovább nem bírtam, meg is csináltam a tesztet, ami pozitív lett :) így indult, majd jött a menzesz elmaradása és a hányinger csak durvult, a ciciérzékenység nálam később jött.
2013. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
utolsó milyen érzékenységű teszttel csináltad?
2013. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

volt külföldi teszt is közte, 10'es érzékenységű. de volt egy dgitális clear blue is, mindjárt mutatok képet róla. meg a halvány teszteket is, amin ott a 2. csík :)


a digitális cb aznap este:


[link]


és egy külföldi teszt, a firstresponse, szintén aznap csak ez délben készült:


[link]

2013. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép:)
2013. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm :) már 23 hetes a kisfiam odabenn :)

mikorra nem várod?? :)

2013. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
mára nem várom. mensinek semmi jele. ma csináltam egy 25ös xepilt halványan kijött a második ahogy a vizelet ment fel felé de rá kb fél percre eltünt most már egyértelmûen negatív.
2013. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
igaz nem elsőből csináltam
2013. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg - remélem nem fog :) - akkor 2 nap múlva tesztelj megint, lehet nem középidőben volt a peteérésed:)
2013. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!