Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35. napon vagyok,30 naposak a...

35. napon vagyok,30 naposak a ciklusaim (pontos). Mensi sehol teszt negatív. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van már egy kislányom,vele 16nappal az elmaradt mensi után teszteltem,egyből erős pozitívat.(szabálytalan volt akkor még a ciklusom,csak a szülés után lett ilyen pontos).Most teszteltem elöször a 33.napon és ma. Lehet még baba?Vagy esélytelen?Az első napokban voltak mensi szerű görcseim, aztán elkezdett fájni a cicim(ami nem jellemzõ rám),ja és tegnap nagyon viszketettt is. A höm sem esett még le.Péteérésem 9.-10.e volt,elötte voltunk együtt 6.án és 9.én. Érzékeny a hasam alja. Nem tudom mi lehet velem, hisz a teszt negatív :(
2013. aug. 1. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Még van egy kis esély, hogy baba van a dologban. Nekem csak a nemvárt után 7 nappal mutatta ki a teszt a terhességemet!!!
2013. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!