Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy reagaljatok le a...

Ti hogy reagaljatok le a folenyeskedo kismamakat, akik az orrod ala dorgolik, h bezzeg nekik mar osszejott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen pontosan a lesajnálással és avval van a baj,ahogy mondják,de ezt már 3x írom le ide....Hangsúly és hangnem!!!!!!Van akitől egyáltalán nem esik rosszul ugyanez a mondat,mert érzem a hangsúlyból és a mozdulataiból,hogy őszintén mondja....És igen rosszindulatú és gonosz emberek vannak akik összesúgnak a hátad mögött és versenyként fogják fel kinek mikor jön össze és traktálnak avval,hogy beteg vagy meg gond lehtet a házassággal...stb Holott nincs semmi ilyesmiről szó,egyszerűen kinek ekkor kinek akkor jön össze,ennyi.Nem verseny.
2013. aug. 9. 12:00
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem kell messzire menni, elég ha megnyitsz pár olyan kérdést, ahol a kérdezők kétségbe vannak esve, mert nem jön a baba.


A sok terhes válaszoló nem bírja ki, hogy ne írja oda a végére, hogy 0-40 khm, vagy hány hetes kismama. Ami a válasz szempontjából teljesen lényegtelen, de muszáj kiírnia magából, hogy bizony ő terhes! Legalább tapintatból ne tenné!


Sors fintora, hogy éppen terhes vagyok, és a két legjobb barátnőmnek nem lehet gyereke. (Az egyiknek bőven 30 felett sem jön össze egy normális párkapcsolat, pedig családra vágyik, a másik házasságban él, de évek óta nincs gyerek.)

Magamtól sosem hozom fel a gyerek témát. Ha érdeklődnek, akkor a kérdésre tömören válaszook, de a 3.-4. kérdés után óvatosan elterelem a témát. Tudom, hogy örülnek nekem/nekünk, de azt is tudom, hogy fáj nekik.

2013. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!