Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hová mentetek a vetélések...

Hová mentetek a vetélések után? Milyen vizsgálatokat csináltattatok? Mi derült ki a végén? Segítsen, aki tud!

Figyelt kérdés
Nekem 3 vetélésem volt eddig, most volt vérvizsgálatom (immunológián) és mindent rendben találtak. Néztek teljes vérképet, pajzsmirigyet, ott is minden ok. Véralvadás ok.
2009. okt. 26. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a sote 1-re menj!!!

Ki vannak élezve a problémás esetekre, ők tudják, mit kell még kivizsgálni. pl. haematológiai vizsgálatra, átfúvásos vizsgálatra is elküldhetnek, nincs-e 2szarvú méhed.... Szívből ajánlom dr Berkes Enikőt, vagy dr Szigeti Zsanettet.!!


Érdemes volna megnézni a lelki oldalát is a dolognak, erre jó a kineziológia, s ajánlanám még az aviva-tornát, ami minden női szervünkre, hormonunkra jó!!!

2009. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálam mivel minden rendben volt, maradt a méhszájgyengeség. Be kellett varrni a méhszájamat, az segített.
2009. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 vetélés és minden egyéb(hormon)vizsgálat után én csináltattam a czeiselnél genet.vizsg-ot.Így derűlt ki,hogy mi volt a vetélések oka.Három gént néznek meg ilyenkor és nekem az eggyik(trombozisért felelős gén) 20%-ban rossz.(ha hibás ez a gén, akkor nem jó a vérkeringés a méhben és elhal az embió) Így a következő terhességem alatt,már az elejétől adtam magamnak a heparin injekciót,ami nem is volt fájdalmas és megérte. Most egy 7 hónapos kisfiú anyukája vagyok. Sok sikert neked is és ne add fel,én 6 év után jöttem rá a hibára az utolsó orvosom segítségével.
2009. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 vetélésen vagyok túl .Az elsőnél azt mondta az orvos, hogy sajnos ez előfordul külőnösebb indok nélkül is. Sőt még a mésodik után is. Ami szerintem elszómórító egy olyan dolog után amin mi keresztül mentünk. Ekkor mentem el magánorvoshoz ,nem mintha lenne kodobó pénzem ,de láttam senki nem keresi az okát és csak legyintenek a dolgon,, majd lesz másik,, .Ez a kedves orvos küldött el vérvizsgálatra amiből kiderült toxoplazma fertőzésem volt,ez nem jár külőnösebb tünettel ,lappang az emberben és sajnos az embriót is megtámadhatja ,ami nálam be is következett 2 alkalommal. Erre gyógyszert kellett szednem és 1 hónap múlva már próbálkozhattunk is. Azóta már van egy lányom aki november 9-én fogja ünnepelni 1 éves szülinapját. Ilyen ,, kis ,, dolgon múlott csak és sikerült , Az orvosnak nagyon hálás vagyok ,végig mellettem volt ő vezette le a szülést is. Mindég számíthattam rá .Ami számomra megnyugtató volt.
2009. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én amikor elvetéltem inzulin rezisztencia miatt vetéltem el. A sima vérkép és a pajzsmirigy csak annyit mutatott, hogy a tesztoszteronszintem és a pajzsmirigy a felső határon volt. A cukrom éhgyomorra tökéletes volt. Aztán csináltattam terheléses cukrot és akkor kiderült, hogy IR-em van.

Emelkedett volt a szőlőcukor oldat megivásánál 1 és 2 óra múlva a cukrom és az inzulinszintem is. Ha ezt akkor nem csináltatom meg, akkor nem derült volna ki a turpisság, mert egy orvos sem küldött effajta vizsgálatra.

Most már nincs IR-em, a diéta segített.

2009. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


En csak erdeklodni szeretnek hogy sikerult e kideriteni nalad hogy mi volt a baj, en most kezdem az egeszet,4 vetelesem volt, ma kuldtek el inzulinrezisztencia vizsgalatra, ez az elso lepcso allitolag. Engem is erdekelne hogy milyen hosszu" kalvariara" szamithatok.

2011. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia kedves Utolsó!


Minden vizsgálaton jó lett, nem találtak semmit. Nem görcsöltem rá és azt mondtam, többet nem tudok tenni, ha odafent akarják, nekem is lesz babám. ÉS a vizsgálatok után fél évvel sikerült teherbe esnem, azóta a 2,5 hónapos lánykám itt szuszog mellettünk. :)

2011. febr. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!