Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthéten volt missed ab....

Múlthéten volt missed ab. miatt műtétem 10-hetes voltam nem tudom feldolgozni mikor lehet babám? Csak eggy pici segíthet

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnàlom, nekem febr.ban volt mütétem! Nekünk azota se sikerült, most kezdtem el a màlnalevélteàt ovuig, utànna iszom a palàstfüvet! Ha megjön elsönek gondolom vissza kell menned dokihoz, nekünk 2 menszit mondot hogy vàrjunk! Azota sok mindennek utànna olvasgattam, ha vissza mész nézesd meg a méhnyàlkahàrtya vastagsàgàt, és hogy làt e tüszöt! Meg gondolom vért is vettek màr, kérd ki az eredményt és kérdezz rà ha valami nem jo!!! én ezeket akkor még nem tudtam, sajnos! Most megyek majd én is hétfön dokihoz!
2009. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt még 2006-ban. Akkor a doki azt mondta, hogy minimum 3 hónapot várjunk, mire újra megpróbáljuk. Azt tanácsolta, hogy mielőtt ismét nekiállunk menjek egy egy teljes kivizsgálásra.

Én azt javaslom, hogy kezdj el szedni valami vitamint (esetleg terhesvitamint), mert az nagyban hozzájárul a gyógyuláshoz, regenerálódáshoz.

Nekünk kb 1,5 után jött össze, amikor már úgy voltunk vele, hogy lesz ami lesz és nem ez tette ki minden gondolatunkat. Most novemberben már 1 éves lesz a fiam és a terhességem is szinte problémamentes volt.

Érdemes kivárni a javasolt időt, mert ha túl hamar jön a következő terhesség, akkor nagyobb esély van az újboli vetélésre, vagy a méhen kívüli terhességre.

Adj időt a lelkednek és a testednek, hogy hejre jöjjön, bár tudom én is milyen nehéz, de hidd el minden percet megér. Sok sikert és kitartást :)

2009. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi lemaradt hogy 1,5 év múlva jött össze.
2009. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vettek vért vagy nem emlékszem mivel le kellett nyugtatózni mert műtét elött megkérdeztem,hogy biztos meghalt a baba.?Csak annyit mondtak mikor kiengedtek 10-nap múlva mennyek vissza a szövettani eredményért.
2009. okt. 27. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! :(

Nekem májusban volt,9 hetes voltam!

3 ciklust kellett kivárni,hogy újból próbálkozhassunk.

Én 2 hónapig szedtem méhpempő kapszulát és e-vitamint,ezek tényleg nagyon jók!A méhpempő jótékony az idegrendszerre is!

Az enyém is el küldték szövettanra,de semmit nem mutatott ki.

Én is kivizsgáltattam magam és kiderült,hogy magas nagyon a prolaktin szintem és a tsh is emelkedett picit!

Így utólag tudom,hogy ezek okozták a magzat elhalását! :(((

Hidd el csak az idő tud segíteni,és ahogy megjön először majd másodszor,akkor érezni fogod,hogy közeleg az idő egy újabb babához és ez majd ad erőt és boldogságot!

Nekünk még sajna nem jött össze azóta sem,de reménykedem,hogy most épp sikerült!

2009. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: A vérvételt a dokid kérte vagy magadtól ? Én is elvetéltem 11 hetesen,és szeretném tudni az okát,hogy legközelebb minden rendben legyen!
2009. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nagyon sajnálom ami veletek történt.

Sajnos nekem is volt már részem hasonlóban, júniusban volt a műtétem, egy év után sikerült teherbe esnem, 5-6 hetesek voltunk, 24 éves vagyok.

Akkor én is úgy éreztem, hogy semmi más nem segíthet, csak ha minél hamarabb sikerül teherbe esem.

DE! ez az érzés majd múlik, ha kezdesz túllépni a dolgon, és elfogadni, hogy ezen már nem tudsz válotoztatni.

Akkor én is azt kérdeztem az orvostól, hogy mennyi az az idő, amit feltétlen ki kell várni, azt mondta 2 ciklus, és hogy érdemes kivárni, mert a léleknek is kell az idő.

Akkor nem értettem, azt gondoltam hogy milyen hülyeség ez, az segít ha újra babát várok majd. Ma már látom, amit akkor nem fogtam fel, h. hiába estem volna teherbe akkor rögtön, az a baba nem lenne ugyanaz, mint akit elvesztettünk. Hidd el, amíg ezt a babát nem engeded el, amíg naponta többször eszedbe jut, hogy óó, már x hetes lennél, és már mekkora hasad lenne... meg hasonlók, addig nincs még itt az ideje.

Tudom hogy nehéz, és hogy fel sem lehet fogni ami történt, de majd idővel nem fog annyira fájni. És ami még fontos, hogy a párod is elvesztette őt, figyelj oda rá is, én hajlamos voltam elmerülni az önsajnálatban.

Fel a fejjel, jön majd a babád, ha jönnie kell.

2009. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!