Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináción este át egy...

Inszemináción este át egy hete.2 napja fájnak a melleim és szúrdogál lent alhasnál. A cici fájás estére erősödik. Ez utalhat babára?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 19-én volt inszemem, azóta minden nap fájt egy kicsit a méhem és a petefészkem körül ill. a köldököm alatti rész. 26-án délután nagyon-nagyon fájt, aznap kezdődett a mellem is fájni. Reménykedjünk együtt!:) Én a hétfői erős görcsöket beágyazódásnak veszem (mert most épp optimista vagyok:). Aztán majd meglátjuk. Szorítok!

2009. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hétfőn kell tesztelned? Kibírod addig????
2009. okt. 28. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom kibírom-e addig:) Te hogy vagy? Maradtak a tüneteid? Mikor tesztelsz? Szorítok Neked is!
2009. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát azon gondolkodom, hogy megcsinálom az elsőt holnap reggel. Lehet, hogy negatív lesz, de akkor majd megismétlem vasárnap. Ha ekkor is negatív és kedden is, akkor nem azért, mert türelmetlen voltam, hanem, mert így akarta a sors.

Tüneteim? Hát a cicim nőtt és fájnak kb. négy napja.

Neked? Ja és gyakran szurkál lent.

2009. okt. 29. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Na, mi lett az eredmény? Én talán holnap tesztelek egyet, bár az még csak a 26. napom lesz...ha hétfőn is negatív (hétfőn megyek dokihoz is), akkor biztos ki leszek borulva :( A tüneteid bíztatóak:) Sajna nekem múlóban van a mellfájdalmam, és csak a mensis érzés marad...azért még kicsit reménykedem, de sajna nekem minden hónap végén ez van:( Nem tudom akarok-e egy másik inszemes hónapot. Kezd picit elegem lenni, lehet hogy ha lazítok és elfelejtem ezt a dolgot egy időre akkor megtörténik a csoda.

Szorítok, írj, hogy mi újság!

2009. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megcsináltam, halvány lett.
2009. okt. 30. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj, de jó!!! Gyratulálok!!! :)

Vigyázz magatokra, sok boldogságot kívánok!!!:)

2009. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!