Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mit csináljak,...

Nem tudom mit csináljak, terhes vagyok és félek nem számíthatok senkire! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1.5 éve vagyok együtt barátommal, nyáron úgy tűnik történt egy kis "baki", úgy döntöttem itt az ideje hogy lefeküdjek vele, így is türelmesen várt sok ideig, gyógyszert nem szedtem/ nem szedek, gondoltam nem roncsolom a szervezetem még fiatal vagyok hozzá(18), gondoltam én naiv lehet másképp is védekezni, barátom közölte nem húzz gumit..., így megszakítással védekeztünk, megbíztam benne hát hagytam gondoltam azért 20évesen van már esze hozzá, na a lényeg az ,hogy most derült ki 15hetes terhes vagyok, 3hónapig tök simán megjött kicsit gyengébben de nem gyanakodtam meg is nyugodtam ,hogy nem csúszott be semmi, senkinek nem mert még elmondani, de csak akkor feküdtem le vele, mert utána berágtam rá hogy nem érti meg h nem fogom gyógyszerrel károsítani magam, tudom hülyeség... együtt vagyunk még megmondtam h ha gumit húzz akkor jó... vagy majd ha gyereket akarunk ez van..., szeretem nagyon de néha úgy érzem amúgy is ,hogy éretlen még ehhez, utána jártam és 12hetes korig lehet elvetetni, de én már 15hetes vagyok és 18elmúltam, mert úgy tudom 18 alatt szülőivel 16hétig lehet abortuszt kérni, de ettől is félek hallottam róla h utána a nők nagy százalékában nehezebb teherbe esni illetve spontán vetélés történik...... és én hogy őszinte legyek nagy családról álmodtam imádom a gyerekeket, anyagi körülmény meglenne hozzá de akkor is korai szerintem... még most döntöttem el hová szeretnék tovább tanulni menni.. nem tudom mit tegyek:( valaki tudna tanácsot adni?:( annyira tanácstalan vagyok:( itthonról kivágnak ha megtudják:( barátomra meg nem tudom h számíthatnék-e vagy csak hallgathatnám hogy "én mondtam ,hogy szedj gyógyszert" Segítsetek kérlek!:(
2009. okt. 28. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Elolvastam és tartom a véleményem. Akkor ott kellett volna rögtön felhúzni bugyit, ruhát és megmondani, hogy védekezés nélkül nem szexelsz. Ennyi. Nem csak rajta áll a dolog, sőt inkább rajtad. Ha meg akarsz abortuszt (igaz hogy azt fejtegetted hogy meddig végzik és érettségi meg minden) akkor mi itt a kérdés? Akkor ha megmondod, hanem egyszer meg kell szülni, más megoldás nincs. azt meg nem lehet megjósolni, hogy mit fognak szólni a szüleid. Még mindig at gondolom, hogy te vagy a felelőtlenebb, mert neked kell jobban vigyázni, te eshetsz teherbe, legalább neked lett volna eszed...
2009. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Bocsi hogy megkérdezem, de mi lett a vége?

Ha nem akarsz, nem kell válaszolni..

2010. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hu, tenyleg erdekes a torteneted. Mi tortent vegul megmondtad a szuleidnek? Mi tortent utana?
2010. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én is írtam ide még "régen". Ha nem baj, megkérdezhetném, hogy mi lett? Megvan a pici? (: Érettségi? Szüleid?:O


Ha azért nem válaszoltál az ilyen kérdésekre, mert nem akarsz, akkor bocsánat! :(

2011. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!