Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt! Kinek mutatta...

X-epil teszt! Kinek mutatta az igazat? Jol emlekszem, hogy az egyik legrosszabb minosegu?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 19:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Engem sem csapott be.Mindig azt használom.Sajnos mindannyiszor elvetéltem,miután pozi lett.De ez már nem a teszt hibája.
2013. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Utolso!

Nagyon sajnalom!!!

Duphastont vagy mas megtartos gyogyszert nem adtak? En utoljara a beteg babankhoz kaptam... 14 heten volt az abortusz pedig nagyon el akart menni... Meg akart kimelni a nagy fajdalomtol...

2013. aug. 19. 20:10
 13/30 anonim ***** válasza:

Szia drukkolok hogy a reggeli is pozi legyen :)

Képed nincs a tesztről ?

2013. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11-es vagyok.Több orvosnál is voltam,de hidegen hagyja őket.
2013. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ajánlom az enyémet, ha hajlandó vagy pestre járni vagy tatabányán is szokott rendelni :(


Nagyon lelkiismeretes!

2013. aug. 19. 20:44
 16/30 A kérdező kommentje:
2013. aug. 19. 20:45
 17/30 A kérdező kommentje:

Ez a ma délutáni ovutesztem

Emiatt csináltam a terhességi tesztet...

Már meg kellett volna jönnie múlthéten...


[link]

2013. aug. 19. 20:46
 18/30 A kérdező kommentje:

11!


Nekem mikor 14 hetesen meg kellett szakítani a terhességet, reggel 7kor bejött (nem volt munkanapja) az ágyam szélén ült és vigasztalt... 1 órakor jött megint be miattam és szólt, hogy miénk a műtő! Induljunk... 15 perc után kész volt durván, aztán bent volt míg észhez tértem! (alkalmanként 6-8 ezer az vizsgálat összetettségétől függ)

Február óta "csinálja" nekem lelkiismeretesen hónapról hónapra a babát...

mikor kiderült a genetikai rendellenesség a második babánknál, garantálta, hogy bejuttat a genetikushoz, hogy megnyugodhassak a terhesség alatt...

Ha hívtam, hogy baj van görcsölök, aznap, de legeslegkésőbb másnap reggel már nála voltam valahol vagy a kórházban vagy szakrendelőben vagy a magánban...


Nekem fiammal olyan dokim volt aki egy kórház osztályvezetője és nullát nem ért hozzá képest! Mikor 24 hetesen hívtam, hogy vérzek annyit mondott, hogy menjek be a kórházba a kollégák majd ellátnak, de ha már így elvetélek akkor ő nem jönne be hozzám mert vasárnap van...

2013. aug. 19. 20:53
 19/30 anonim ***** válasza:
Most per pillanat Pécsen lakunk,én azt hittem,hogy majd itt jó lesz,itt egy egész klinika,majd törődnek a bajommal.De nem így lett.De most a férjem munkája miatt közelebb kerülünk Pesthez,lehet szerencsét próbálok ott.
2013. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

én nagyon nagyon ajánlom a dokimat!

Vidd el egy magánba az összes vetélős papírod, járjanak utána a bajodnak (mert magánban megteszik) ha meg nem fizethető a doki anyagi helyzet miatt akkor mikor rendbe hoz lerázod!


pajzsmirigyet néztek és inzulint? Nekem emiatt volt hatalmas rizikóm a vetélésre! Endokrinológus szakorvost kerestél már? Vagy nem küldtek tovább semerre?

Torna, diéta valamit kezdtél a baba érdekében?

(nekem viccen kívül) a szénhidrát diéta és a napi másfélóra sport segített abban hogy az inzulinom helyre álljon és babás lehessek, 28 napos ciklusom lett, spontán peteérésekkel és nincsenek cisztáim, görcseim vetélés jeleim...

2013. aug. 19. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!