Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Történt valakivel...

Lombikosok! Történt valakivel hasonló eset, hogy csak egy petesejtet tudtak leszívni, és másnapra (mára) kiderült, hogy a sejt éretlen?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a punkció, és a biológus azt mondta, hogy jelenleg semmit nem tud mondani, holnap délben telefonáljak. Eléggé aggódom! Volt valakivel hasonló? Mi lett a vége? Írjatok valami biztatót, légyszi!

Köszi!


2009. okt. 29. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az éretlen petesejtek kis arányban termékenyülnek mag, vagy lesz belőlük egészséges embrió. Sajnos :( Nekem 7 szép embriót gyártottak 1 stimulációból, de nem mentem vele semmire, ugyanott tartok, ahol te :( Remélem, nemsokára mindkettőnknek sikerül!!
2009. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Nekem csak ez az egy sejtem volt, ez is éretlen... Ráadásul ötödik próbálkozás :(( El vagyok keseredve.

Én is sok sikert kívánok neked!!

2009. okt. 29. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én személyesen ismerek olyan édesanyát ,aki valamilyen kérvényt írt ,hogy a 6. lombikot is meg engedélyezzék nekik.Ma már 4 éves a kisfiuk.Kitartás!
2009. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy!

Én meg olyasmit hallottam, hogy ha nincs visszaültetett embrió, akkor nem számít bele az ötbe.

Holnap megyek a dokihoz, mert közben vérezni is kezdtem, nem tudom, mi van velem....

Még egyszer köszönöm a bíztatást, nagyon jól esik, és rám is fér...:)

2009. okt. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!