Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csinálhatok a leghamarab...

Mikor csinálhatok a leghamarabb terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy terhes lettem, bár védekeztünk gumival. Kb. pont akkor volt az aktus, mikor ovuláltam, ezért félek. A saját megnyugvásom érdekében ha lehetne, már most vennék egy tesztet, és megcsinálnám. Szeptember 3.-án, kedden kell megjönnie. Előtte 1-2 nappal nem lehet már tesztelni? És melyik az, amelyik a leghamarabb kimutatja, ha baj van?
2013. aug. 23. 17:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, hogy így nyugtatgatsz :) Én már azt is nézegettem, hogy kinek mikorra sikerült összehozni a gyereket, amikor akarta, és sokaknak elsőre, de hát a barátom el sem ment bennem... :( Ezért szeretnék egy buta tesztet, és akkor minden oké lesz.
2013. aug. 23. 18:20
 12/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, ha ugyanezt a kérdést a szerelem/szex topikban teszem fel, jönnek a válaszok, hogy de igenis éretlen vagyok, és ne szexeljek... Szerintem csak simán túlaggódok mindent... De majd veszek egy x-epil tesztet, és mivel a ciklusom nem mindig pontos, 28-30 nap között változik, vasárnap a 28. nap, akkor majd csinálok 1-et, és csinálok 1.et mondjuk kedden is, ha nem jön meg...
2013. aug. 23. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!