Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallott már valaki arról,...

Hallott már valaki arról, hogy ha köptetőt vagy nyákoldót iszol az nyákosít alul is . Ezt egy szülészeten dolgozó egyéntől hallottam. De érdekelne valakinek használt-e?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
a köptető felül sem nyákosít, hanem feloldja a nyákot, és azt kiköhögöd, szóval szerintem ez egy nagy baromság
2013. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. aug. 23. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem.... Nem nyakosit máshol. A hasmenés azért van, mert nem az összes feloldott nyakot tudja az ember kikohogni, nagy része simán lecsúszik a nyelocsovon, emiatt higabb a szeklet.

Mellesleg rólad többet feltételeztem, Rolandi....

2013. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ziasztok! Látom, elég régen volt a kérdés és az utolsó hozzászólás is, de remélem ettől függetlenül valakinek hasznára lehet a bejegyzésem. Csakis azért szólok hozzá, mert valaki azt írta, hogy baromság, hogy a köptető összefüggésben lehet a méhnyak-nyákkal vagy bármilyen nyálkahártyával... Ne hervasszon le ez senkit!! A meddőségi teszteket jártuk végig sorban,és amikor a férjemet megvizsgálták, észrevették, hogy túl nyúlós az "anyag" (ami nem jó)és azt tanácsolták neki, hogy szedjen egy ideig ACC-t, utána ismételjük meg a vizsgálatot. Akkor még mi is érdekes képet vágtunk hozzá... És bevált! Vajon a Robitussin miért ne válhatna be? Ha egy köptető oldja az ejakulátumot, akkor valószínűleg a méhnyak-nyákot is oldani fogja és könnyebb átjárhatóságot eredményez. Én is lelkesen elkezdtem inni kb. 2 hete, de sajnos elég komoly allergiás reakciót váltott ki. Szorítok mindenkinek! És ne hagyjátok magatokat!!!! hát ilyenek vannak benne
2013. aug. 23. 20:57
 5/9 A kérdező kommentje:
nem azt írtam hogy jó ötlet..piackutatás :) egyébként meg az ember lánya mindent kipróbálna már csak legyen már meg a boldogságunk....ha meg ismersz, akkor tudod nem azért tettem fel a kérdést ...mert korlátolt vagyok...
2013. aug. 23. 21:01
 6/9 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. lehet hogy magamnak kommentelek de legalább kigyűjtöm amit találtam ezzel kapcsolatban
2013. aug. 23. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen! Én hallottam! Én Zita West: Gyereket Szeretnénk című könyvében olvastam. Ő egy londoni klinika meddőségi tanácsadója.
2013. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ....nézd, nem tudom milyen a hatása elég vegyesek az infók ....sok helyen a Robitussin-t írják....még gondolkodom rajta...
2013. aug. 24. 11:51
 9/9 A kérdező kommentje:
volt módom kipróbálni egy iszonyatos köhögéses megfázás kapcsán....jelentem semmit nem ér ill. én nem tapasztaltam.....ezt csak azért írom le, hogy vállalni kell azt is ha valami nem jön be....de kipróbáltam, mert mindent kipróbálok ami kicsi esélyt is ad...ennyi :)
2013. szept. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!