Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen körülmények közé vállaln...

Ilyen körülmények közé vállalnátok a babát? Akkor is, ha ő hallani sem akar róla?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel tulajdonképpen nem járunk együtt, jól megértjük egymást (nemcsak szex) neki is van kapcsolata, nekem élettársam, mindkét kapcsolat rosszul működik, de én a közös lakáshitel miatt nem tudok belőle kilépni. Védekezés mellett terhes lettem tőle. Ő még ilyen formában nem akarja magát elkötelezni, én szeretem, de nem tudok mit kezdeni a helyzettel.

2013. aug. 24. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Tudod nem biztos, hogy ha normális kapcsolatod lesz együtt is nevelitek fel a babát mert bármi történhet az életben gondolok itt a válásra. Sajnos nem tudni mit hoz az élet. Azért gondold meg jól a döntésedet, hogy később ne bánd meg. Drukkolok, hogy minden rendben legyen de a babát sajnálom még így ismeretlenként is. Majd írd meg mi van veled.
2013. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Mi is sokáig vártunk a babára, és közben el is veszítettem egy babát. Sajnos az élet ilyen, mindenkinek mást kell megtanulni. Nem dönthetsz az alapján, hogy másoknak mennyire nehezen jön a baba, hiába adnának meg érte bármit. Te nem abban a helyzetben vagy, hanem a sajátodban.

Mások véleményét kéred, de mindenki csak a saját fejével tud gondolkozni. Én nem tudnék másképp nézni az abortuszra csak úgy, hogy megölöd a babát. Védekezés mellett jött egy titkos kapcsolatban... Ezért írtam, hogy nagyon jönni akart. Mindenképpen másra leszel utalva akár megtartod, akár nem. Mérlegelned kell, hogy kitől akarsz függni, a szüleidtől, vagy az élettársadtól, akihez csak a hitel köt. A szíved súg valamit, az eszed mást mond. Csak te dönthetsz, és ne hallgass másra, mert neked kell a döntésed következményeit viselned.

Sok sikert!

2013. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én most otthonról dolgozom a pici lányom mellett. Nem könnyű, de így nem kell a szüleimre támaszkodnom. Vannak otthoni munkák csak nagyon keresni kell az a tény, de van, csak kitartónak kell lenni. Pl IBM is keresi a több nyelven beszélő Mamikat. Esetleg ez is egy lehetőség. De ha úgy érzed elveteted az is egy döntés. Csak szerintem minél hamarabb hozd meg, mert az abortusz sem egy öt perces eljárás, és nehogy kifuss az időből, mert akkor még nehezebb helyzetben leszel. Szerintem azért beszélj még a sráccal, akié a gyerek. Tudom, hogy nehéz döntés és neki is része van benne. Mondd el neki, hogy Te megtartanád. Ki tudja még mit hoz az élet. Lehet elgondolkozik, hogy azért mégis neki is volt része az egészben, és hátha tud valami okosat mondani, ha nem is támogat minden szinten.
2013. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!