Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendesen beszedett fogamzásgát...

Rendesen beszedett fogamzásgátló, negatív tesztek, feltűnően kevés vérmennyiség menzeszkor, mégis a terhességivel megegyező rosszullétek?

Figyelt kérdés
Szarul vagyok. Ugyanúgy, amikor terhes voltam az első babámmal. Nagyon-nagyon nem szeretnék most még másodikat, sőt, egyáltalán nem szeretnék, konkrétan rettegek tőle, hogy terhes vagyok. Soha nem gondoltam volna, hogy én is felteszek egy ilyen kérdést, de nagyon kétségbe vagyok esve! És tudom jól, hogy nem fogjátok tudni megmondani, hogy terhes vagyok-e, csak muszáj kiírnom magamból. :( Szerintetek terhes vagyok? Dokinál csak 2 hét múlva fogadnak.
2013. aug. 28. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, ha eddig sem estél teherbe a fogamzásgátló mellett akkor biztosan nem vagy terhes. SZTK-ba is elmehetnél ott (legalább is nálunk) időpont nélkül is fogadnak. Igaz van, hogy 1-2 órát várni kell, de annyit megér, hogy nem aggódik végig az ember 2 hetet.
2013. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyilokcica ***** válasza:
Tavaly megszűnt itt a sorszámos fogadás, SZTK-ban 2 hét. :(
2013. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt sincs már olyan, hogy ha végigülöd behívnak. Pár éve még volt. Én is SZTKra várok.
2013. aug. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!