Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 éves vagyok, és egyre...

19 éves vagyok, és egyre inkább úgy érzem, hogy kisbabát szeretnék. Ez már mással is előfordult?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak általánosságba írta, ne vedd magadra.
2013. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az elejét teljesen velem kezdte,aztan jött ùgy a többi... Nah de mind1 is :)
2013. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
valahogy mindig veszekedés lesz abból, ha felteszek egy kérdést :D de azért köszi a válaszokat!
2013. szept. 1. 20:28
 14/22 anonim ***** válasza:
Nincs itt veszekedés,csak pròbáltam kiállni magunk mellett :)
2013. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 gyilokcica ***** válasza:
Természetes, hogy védi magát, akinek már mindegy, de azért ha te is kívülálló lennél máshogy vélekednél. Nem sok esélye van a gyerekednek a normális életre, hol ez neveli, hol az, apuka nincsen, anyuka túl fiatal... és ha ne adj Isten a nagyszülőkkel történik valami? Szegény gyerek így járt? Mehet intézetbe? :(
2013. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Miért nincs eselye a gyerekemnek normalis eletre????? Hogy tudsz ilyet allitani?

Na,inkabb joejt mindenkinek.

2013. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 gyilokcica ***** válasza:
Tudod, normális család. Anya, apa, megfelelő körülmények, hétvégi nagyszülők. Szülőknek normális állás, nem olyan, hogy a gyereket nem is látják egész nap. Később ház, kert, autó, nyaralás. Boldog gyerekkor nélkülözés nélkül.
2013. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
2013. szept. 2. 08:00
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Ha minden megvanhozzá ez egy normális gondolat.Persze erről mindenki másképp vélekedik.Nekem ez a dolog 18évesen megfordúlt a fejembe 19éves voltam mikor teherbeestem de sajnos elvetéltem.Most 21vagyok és azóta nem jön a baba.Else tudom képzelni, ha ez nem most derül ki, hanem mondjuk 35évesen.És, ha babát akarsz azt neked és a párodnak kell eldönteni ezt ti tudjátok, hogy tudnátok e már most szülői feladatokat ellátni!És persze, hogy eltudnátok e tartani, mert ez is nagyon fontos!
2013. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező!

Szintén 19 éves vagyok,és egy fél éve kb hogy én is vágyok arra,hogy anya lehessek, most végeztem a suliban,épp munkát keresek 4 éve vagyunk együtt a párommal külön egy albérletbe.A párom nagyon jól keres,ahhoz képest hogy ma milyen fizetéseket adnak az embereknek,sőt biztos munkahelye van egy autó gyárban,tehát elbírnánk tartani egy gyereket,nem azzal van a probléma,hanem,amit írtak is hogy,ha most terhes lennék 0 munkaviszonnyal 3 év múlva hova mennék el dolgozni,ha lejár a gyes vagy gyed vagy mit adnak(ezzel nem vagyok tisztában). Fiatal,van egy gyereke,de nincs munkaviszonya,nem hiszem hogy szívesen felvennének valahova,úgy hogy most minimum egy év meló,amiből sokat félre kell majd rakni a babának,még így is,és aztán jöhet a gyerkőc.Jaj már alig várom,hogy a kezembe tarthassam,de én így gondolkozom,minél többet adhassak a gyerekemnek,és ne csak a páromra keljen támaszkodnom!!

2013. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!