Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 éves vagyok, és egyre...

19 éves vagyok, és egyre inkább úgy érzem, hogy kisbabát szeretnék. Ez már mással is előfordult?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 16:01
1 2 3
 21/22 Zsuzska68 válasza:

Sok érdekes tapasztalat és tanács olvasható itt. Ha nem haragszol én is elmondom a véleményem. Már megtapasztaltam ezt-azt. Szültem korán 16 évesen és későn 41 évesen is. Meg persze közben kettőt, így hál isten 4 gyermekes anya vagyok. Becsületben,tisztességben neveltem és nevelem gyermekeimet és nem bántam meg semmit.Nincsenek elkényeztetve nem dúskálnak a sok jóban de ami az élethez kell azt mindig megkapták.Nagy az összetartás és szeretet ami mindennél fontosabb. Ha van aki szeret, támogat és melletted áll akkor hajrá! Fel kell állítani egy fontossági sorrendet...gyerek,család vagy tanulás, karrier stb.... kinek melyik az első.

Minden esetre egy jó szakma és munkahely jó ha van mielőtt belevágsz :)

2013. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
En 38 eves vagyok es egyre inkabb azt erzem,hogy kisbaba akarok lenni.
2013. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!