Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa dolgokat produkálok,...

Furcsa dolgokat produkálok, szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Pár napom van még a nem vártig, és észrevettem, hogy nem esik jól ha a férjem a hasamat simogatja, vagy ha ott pihenteti a karját. Mindig rászólok, hogy furcsa érzésem van, legyen szíves levenni a kezét a pocimról. Eddig ilyen még nem volt. Ez lehet PMS tünet, esetleg ösztönösen óvhatok valakit odabent? Azon kívül egyfolytában éhesnek érzem magam, de pár falat után semmi nem esik jól. És a mensest megelőző jellegzetes lábfájásom és áll körüli kipattogás most elmaradt. Nálatok volt ilyen?
2013. szept. 3. 12:43
 1/2 anonim válasza:
Szia, látom te is úgy vagy mint én, hogy mensi előtti napokban szreted belepörgetni magad tüneteken vakó filózásba. Figyu (asszem legalább annyira mondom ezt neked mint magamnak) sztem inkább foglalkozz vmi mással, mert csak becsavarodsz, ha előre agyalsz. Úgyis hamarosan kiderül. minden lehet, de vhogy jellemzőbb, h csak bemeséli az ember. magamból és a fórumon olvashatókból kiindulva egyaránt ezt látom. Azért persze én is ezt csinálom, különben nem olvastam volna a kérdésed :D persze mondanom se kell, h azért drukkolok neked nagyon, nem tom miért, de nekem már az is öröm szokott, ha vki másnak sikerül. szóval hajrá! ÉS LÉGYSZI ÍRD MAJD MEG AZ EREDMÉNYT MINDENKÉPP!
2013. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Képzeld, ma este 28 napra megjött. Egy valaminek örülök: rendszeres lett a ciklusom :)))


Amúgy velem úgy van, hogy a ciklus első felében normális vagyok, PÉ-kor rám jön az 5perc, hogy akkor gyerünk az ágyba, és mint egy komplett idióta fórumozok és fura tüneteket produkálok egészen addig, míg meg nem jön, amikor is elkeseredek, mint egy kislány, amikor nem kap meg valamit...


Mondjuk ez a mai nem viselt meg, mert csak hab volt a tortán a 39 fokos láz és hasmenés mellé.


Ja, és ilyenkor, mikor helyre kattan az agyam, nem is értem, hogy hogyan tehetek fel ilyen hibbant kérdéseket :)) Azt hiszem menthetetlenül rágörcsöltem :/

2013. szept. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!