Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi ezt velem az...

Miért teszi ezt velem az élet? Évek óta várunk babára, és nem jön össze. Peteérés után állandóan elkezdek vérezni, és amíg meg nem jön, vérezgetek. Már annyi mindent kipróbáltunk, egyikünk sem beteg, és mégsem?

Figyelt kérdés
MIÉRT??? Mit tudnék tenni hogy össze jöjjön a baba? Annyi ami háttérbe szoríthatja, hogy iszonyatos stresszes a munka helyem....de ez végett nem sikerülhetne???
2013. szept. 3. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Cukrod, pajzsmirigyed rendben van? Esetleg nem vagy lisztérzékeny?
2013. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljesen rendben vagyok egészségileg...azt mondta az orvos, nem sok egészségesebb embert látott nálunk....annyi csak, hogy mind ketten pollen allergások vagyunk... :-(...
2013. szept. 3. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt ne "tudományosan" akarjatok babát, hanem csak élvezzétek a szexet.


Másrészt ne peteéréskor legyetek csak együtt, hanem a ciklus másik napjain is, akkor több esélyetek van.


Több ismerös van, aki a menzesz ALATT lett terhes, de sokan közvetlen elötte illetve utána, nem a megadott peteéréskor.

2013. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Uzattatok el valahová két hétre,ahol nincs stressz meg ismerös és minden cél nélkül szeretkezzetek, mármint csak az élvezet kedvéért.
2013. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, azokra ki is vagy vizsgálva?
2013. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

IGEN, ki vagyok...mindent tudok róla, homeo pátiás szerekt használok...

És nincsenek mellette tünetek.


Sajnos mivel sűrűn, és sokat vérzek, így valahogy a páromnak annyira nem jön be, hogy együtt legyünk...és az orvos is azt mondta, hogy vérzés alatt ne nagyon sexeljünk, mert nagy a fertőzés veszély...

A 2 hét nyaralás jól hangzik viszont :D

2013. szept. 3. 21:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tutira nem normális hogy a ciklusod felében vérzel. Endokrinológusnál is jártál?
2013. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bizony, a vérzés okát kellene kideríteni, mert lehet, hogy a doki azt mondta hogy egészségesek vagytok, de ez így nem normális. Meddőségre specializálódott intézményben vizsgáltattátok ki magatokat?
2013. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, szerintem sem normális, hogy a ciklus felében vérzel. Gondolom, bár nem vagyok orvos, hogy így a méhnyálkahártya sem vastagszik meg eléggé, nem tud beágyazódni a petesejt. De ez csak egy laikus tipp. Mindenesetre ne hagyd annyiban a dolgot és jájr utánna, miért van.
2013. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A sűrűn és sokat vérzel, az akárhogyis, de nem normális. Endokrinológusnál vizsgáltattátok magatokat, vagy csak nőgyógyász látott?
2013. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!