Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi ezt velem az...

Miért teszi ezt velem az élet? Évek óta várunk babára, és nem jön össze. Peteérés után állandóan elkezdek vérezni, és amíg meg nem jön, vérezgetek. Már annyi mindent kipróbáltunk, egyikünk sem beteg, és mégsem?

Figyelt kérdés
MIÉRT??? Mit tudnék tenni hogy össze jöjjön a baba? Annyi ami háttérbe szoríthatja, hogy iszonyatos stresszes a munka helyem....de ez végett nem sikerülhetne???
2013. szept. 3. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ha vérzel (vérezgetsz, barnázol), az semmiképpen nem normális, akármelyik orvos is mondja. Sajnos.

Petevezeték átjárhatósági? méhtükrözés? spermavizsgálat?


Néha nagyon banális okok miatt nem jön a baba, nekem a cukrom rendben volt, az inzulin viszont nem, és a d-vitamin szintem is szinte 0 volt (a nőgyógyász szerint egyébként mindkettő normál értéken belüli), nekünk ennyi elég is volt, hogy évekig ne legyen babánk. Endokrinológus tett helyre, azóta babát várok.

2013. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, a nőgyógyászt most hanyagold, keress fel egy meddőségi dokit / endokrinológust. Progi hiány?
2013. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen a jó tanácsokat, fel is hívtam egy endokrinológust, és már ma 5 re mehetek is hozzá....érdekes dolgokat kérdezett...kíváncsi vagyok mit fog mondani, tanácsolni.....
2013. szept. 4. 14:14
 14/17 anonim ***** válasza:
Na látod.A vérezgetés nem normális....de éppúgy mondható ezt néhány nőgyógyászra is,mint például a tiedre.Örülök hogy találtál endokrinológust és remélem minél előbb elmúlik a problémád. :)
2013. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát meg jöttem egy 3 órás orvos túráról....az első két kérdése az volt, hogy az agyalapi mirigy, és a csecsemő mirigyem rendben van e.....hát csak néztem olyan boci arccal, rögtön levágta, semmit nem értek amit kérdez...aztán keresztbe kasul kérdezgetett, minden féle vizsgálatokat csinált, (talán sztem a méhemen keresztül felnyúlt a torkomig,)és vért vett, és kenetet, és és és és még azt sem tudom mit....pajzs mirigy vizsgálat , meg minden féle egyéb vizsgálat lesz. Ami rögtön kiderült, hogy valami nem értettem, pedig 3x vissza kérdeztem, hogy milyen hormon nem működik rendesen, és ez által progreszteron hiányom van, és a kettő együtt léte okozza a sorozatos folyamatos vérzéseket. Röviden és dióhéjában ennyi...és folyt.köv...remélem hamarosan lesz babázás nálam is :D Bízom ebben az orvosban!!!
2013. szept. 4. 19:50
 16/17 anonim ***** válasza:
kíváncsian várom a fejleményeket. Komolyan, nonszensz, hogy a korábbi dokid még évekig váratott volna titeket feleslegesen...
2013. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, ennyit a wellnesshétvégés, nestresszeljrá típusú hasznos tanácsokról..... Ha egy nő évekig nem esik teherbe, annak biológiai oka van (vagy nála, vagy a pasinál, vagy mindkettőnél) - legfeljebb az adott orvos nem tud rájönni az okra.

Örülök hogy jó kezekbe kerültél végre, mielőbbi sok sikert!

7-es voltam.

2013. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!