Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfáztam, ez akadályozhatja...

Felfáztam, ez akadályozhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

6 napom van "nemvártig". Fájdogál a hasam alja és gyakran járok wc-re. Viszont antibiotikumot nem merek szedni, mert félek hogy ha baba van, akkor ártok neki.

Szerintetek?


2009. nov. 2. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha lázas lennél napi 1-1 szem algopyrint szerintem nyugodtan beszedhetsz. Tudni jó hogy az első 2 hétben még nincs kémiai kapcsolat a baba meg a mama között. Hogy a kérdésre is válaszoljak, magát a teherbeesést nem befolyásolja a felfázást, inkább csak a petefészkek fázhatnak fel és lehet belőle pl. petefészek gyulladás.De ha már elindult a kis pete és megtermékenyült, akkor a beágyazódását nem befolyásolja.

2009. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit megnyugodtam.


Szép napot kívánok, kedves Válaszoló!

2009. nov. 2. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
köszike:) Neked meg Sok sikert!!!!!:)
2009. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!