Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki műszeres befejezés után 3...

Aki műszeres befejezés után 3 hónapon belül esik teherbe hány %-ban marad meg a baba?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd van akinek megmarad van akinek nem.
2008. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem túl gyakori a vetélés, ha mégis, akkor más probléma is lehet.
2008. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megmaradhat, de felesleges %-rólbeszélni azt midig ki lehet magyarázni, hogy pont te vagy a % azon kicsi része akinek nem jön össze.

Ne adjunk utat magyarázkodásnak!

Van esély természetesen, de ha volt egy ilyened-gondolom, akkor elvileg akár letelt 3 hónap akár nem mindenképp szoktak adni magzatmegtartó gyógyszert az első 12 hétre..ha esetleg terhes leszel és nem kapsz ilyet kérdezz rá a dokidra, hogy nem-e látja szükségét.Ha pedig nem vagy terhes akkor érdemes azt a pár hónapot kivárni mert neked is okozhat apró bevérzést is..

Sok sikert.

2008. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem januárban volt egy spontán vetélésem műszeres befejezéssel rá 3 hónapra teherbe is estem de alaptalan volt az örömöm mert 5+2 hetes terhesen üres volt a petezsák és ismét műtét lett a vége!

most augusztusban kivizsgáljanak hogy a 4 . terhességem sikerűljön és születhessen kistesó!

2008. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!