Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt baba miatti műtéti...

Elhalt baba miatti műtéti befejezés utáni 6 hét szextilalom csak a behatolásra vonatkozik? Ha a férjem már módon kényeztet engem, az belefér?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkapnám, hogy micsoda fehérmájú nőszemély vagyok, hogy ennyit se bírunk ki, sokat kibírtunk már, a lányommal való terhességem alatt 9 hónapig, most a majdnem 3 hónap terhesség alatt is kibírtuk, csak előtte is sokat volt külföldön és most is készül, azért érdekelne, mit lehet ilyenkor.
2010. szept. 10. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki fehérmájúnak titulálna, annak bemutatnám a középső ujjamat. Épp elég megrázkódtatás lehetett nektek, jó dolog, hogy szeretgetnétek egymást!


Szerintem semmiféle behatolás (értsd ujjal) nem megengedett, de sztem az orál mehet. De ez nem hivatalos válasz...

2010. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem itél meg nagyon sajnálom ami történt.


Azért nem javasolt a behatolásos klasszikus szeretkezés mert fertőzésveszélyes.

A más módon való kényeztetés belefér csak ne ujjazás legyen v. max fertőtlenitett kézzel.


fürdeni se lehet kádban csak zuhany.

2010. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is max orál mehet, bár úgy tudom a fertőzés veszélye ilyenkor nagyobb! részvétem a baba miatt, azért azt nagyon jó hallani, h egy gyereken, kudarcon, külföldön túl is ennyire kívánjátok egymást! Sok sikert a következő bébihez!
2010. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lányok, köszönöm, hogy ilyen aranyosak vagytok!

Nem is gondoltam, hogy ilyen kedves válaszokat fogok kapni, tisztára félve ültem le megnézni a válaszokat, ki tudja mit vágnak a fejemhez alapon, mert mostanában ez itt megesik.

Amúgy a kontrollon a dokim a kádfürdő tilalom alól már fel is mentett.


Köszi még egyszer!

2010. szept. 10. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom ami veled történt, én is nem rég estem túl ezen, az idén már másodszor.

Szerintem, ha előtte megmosaklodtok akkor semmi

akadája.Nekünk a műtét után 13 nappal a doki azt mondta a kontrollon, hogy nincs semmi gond és próbálkozhatunk újra.

Szurkolok nektek a következőhöz!

2010. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem problémás volt a missed ab műtétem, ezért bent tartottak 4 napig, és hazaengedés után 2 nap múlva vissza kellett mennem ellenőrzésre, varratszedésre.

Akkor azt mondta az orvos, hogy 2 hé múlva nyugodtan elkezdhetjük a házaséletet újra. El is kezdtük. A 6 hetes kontrollon minden rendben volt.

2010. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 2 missedem volt már 1 éven belül.

Mi az első után 4 hetet vátunk és a 2. után is kb annyit.

Tehát az első mensik után már vigyázva,"sterilen" csináltuk.

Előtte és utánna is mosakodás volt.

2010. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!