Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éles szúrás a petefészekben...

Éles szúrás a petefészekben megfázás vagy baba?

Figyelt kérdés
Tegnap este elalváskor annyi élesen belenyilalt a petefészkembe a jobb oldalon, mikor felkeltem és most is még mindig tart a kellemetlen , szúró érzés, főként nagyobb mozdulatoknál. Csak a 9. dpon vagyok, felfázásom még sose volt, nem tudom milyen, ez az vagy ilyen lehet a beágyazódás?
2013. szept. 7. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a valasz engem is erdekelne, mert nekem kb 3 hete mehszajsebet allapitott meg a dokim es mar 2 napha kesik. Nekem is gorcsolget meg mindig a petefeszkem es neha a mehem is
2013. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Első válaszoló vagyok. Változott valamit a helyzet nálad?

Nekem most már 13 napja késik, és folyamatosan görcsölgetek.

2013. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Hát elvileg holnap kell megjönni. Teszteltem ma reggel, de olyan negatívos, van egy kis paca rajta, de szerintem hibás a teszt. Ha nem jön meg holnap ellövök mégegyet. Mostmár csak a cicim fáj nagyon, a görcsölgetés elmúlt.13 napja késik? Tesztet csináltál?
2013. szept. 9. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, megcsináltam a második tesztem, az is negatív lett. Tegnap voltam dokihoz és azt mondta, hogy 17, majdnem 18 mm-es a méhnyálkahártyám, és hogy ne vegyek tesztet, mert nem lehet teljesen megbízni bennük, várjak 10 napot és menjek vissza kontrollra, hátha már akkor ő is fog látni valamit.

Utána olvastam, hogy ez lehet más miatt is, pl. petefészekdaganat, vagy méhtestrák, de a rákszűrés eredményemet is tegnap mondta, és semmi baj nincs. Úgyhogy már fogalmam sincs... Legrosszabb esetben nem vagyok terhes és akkor kell egy egészségügyi kaparást csinálni.

2013. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!