Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlátszó kissé fehéres folyás...

Átlátszó kissé fehéres folyás minek a jele inkább? menstruáció vagy baba?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam és pisilésnél a papíron átlátszó kicsit fehéres(peteérésnél is hasonló) folyást vettem észre. Ez mire utal inkább? Baba vagy menstruáció?még nem merek tesztelni!

#Baba.menstruáció
2013. szept. 10. 08:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat!drukkolok nektek! :) nekem sajna tegnap iszonyú görcsök kiséretében megjött! De nem annyira keseredtem el mert még nem vagyunk baba projektben csak ha jönni akar jöhet. Igazából karácsonyra szeretnénk bejelenteni! :) Irjatok hogy kinél mi lett!!!
2013. szept. 13. 08:25
 12/17 anonim ***** válasza:
1s vagyok nekem is megjott.
2013. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ma hajnalban teszteltem, negatív. Mensi sehol...
2013. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

1-es sajnálom! :(

3-as drukkolok majd irj! :)

2013. szept. 14. 10:57
 15/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ma délután megjött. :-(((((((((((
2013. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Nitókrisz ***** válasza:
4es es 7es vagyok, nekem is megjott, de semmi gorcs es hanyingerem van mellette :( nem tudom mi ez ebben a honapban, passz...
2013. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom csajok, de igy meg van az esély hogy együtt leszünk kismamik! :) légyszi irjatok ha összejön, én is fogok! :)
2013. szept. 19. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!