Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha alaki teszfel pozit, de...

Ha alaki teszfel pozit, de mensi napjan pontosan v egy ket nap kesessel rendesen megjon az veteles es ad okot aggodalomra?

Figyelt kérdés
utana persze mar nega a teszt...ilyenkor ez egy sikertelen honap vagy baj van velem v semmi elofordul ilyen.Nekem mar metszer volt pozi tesztem es rendesen megjott semmi kesessel
2013. szept. 17. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg pozitív volt, akkor igen - minél előbb menj orvoshoz.
2013. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-1 alkalommal előfordulhat ilyen a nők életében, ez is vetélés, csak sokan nem is tudnak róla, hogy terhesek, ez normális.

Viszont, ha neked többször is volt már ilyen, akkor az már gond, jó lenne, ha nőgyógyásszal beszélnél erről, mert valami miatt nem tud rendesen megtapadni az embrió a méhedben.

2013. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen sajnos ez korai vetélés. Azért nem árt elmenni orvoshoz hogy rendesen kiürült-e. De ilyen korai vetélésnél általában nem kell beavatkozás. Aki nem tervezi a teherbeesést ott valószinüleg észre sem veszi és megs em tudja hogy babás volt. sokan várnak akár 1 hetet amig tesztelnek és ha megjön azt hiszi csak késett.
2013. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a kérdés, hogy ez a vetélés okot ad-e aggodalomra, mert ha nem tesztelnél, nem is tudnál róla.

Viszont ha babát akartok, akkor ezt ki kell vizsgálni, mert lehet olyan probléma, amit ha nem kezelnek, sosem fog megtapadni a megtermékenyült petesejt. Pl. pajzsmirigy alulműködés, a méhnyálkahártya nem elég vastag, egyéb hormonhiány...

2013. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt biokémiai terhességnek hívják. Sokszor előfordul a szexuális életet élők között. Sokan észre sem veszik, mert nem tesztelnek. A terhesség létrejön, de nem tapad meg rendesen, és egy menstruációval, vagy pár napot késő menstruációval kiürül a szervezetből. Nincsen szükség orvosi beavatkozásra.

Viszont valóban, ha gyermeket szeretnél és ez 1-nél többször előfordul, menj orvoshoz.

2013. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kisbabat szeretnenk es amikor eloszor volt ilyen el is mentem dokihoz,mondta mar semmit nem lat(kiurult) de most ebben a honapban megegyszer elofordult...el is mentem a dokihoz h ez rendben van e igy?!es igen csak onnan tudom h terhes voltam h mensi elott teszteltem...pont ezert h tudjam ha ilyesmi tortenik.Pajzsmirigyem es egyeb a verkepben rendbe,tokeletes.Egyeb hormont remelem kivizsgaljak.
2013. szept. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!