Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyult már ki valaki "krónik...

Gyógyult már ki valaki "krónikus terhességfóbiából"?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, szűz, és nem akarok szexelni, mert rettegek a terhességtől. Ismerek minden védekezési módszert, de ismerem a "szerencsémet" is, hogy én lennék az, aki 20 módszer együttes alkalmazása mellett is terhes lesz.


Valakinek volt hasonló problémája? Arra is gondoltam, hogy de jó lenne elköttetni a petevezetékemet, de erősen kétlem, hogy csinálnak ilyet az én koromban zéró szexuális háttérrel.



2013. szept. 17. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%

drágaságom

erre van az esemény utáni tabletta, plusz az elvetetés.Ha terhes is leszel akkor sincs még világvége.és kétlem hogy fogamzásgátló plusz gumi mellet is beütne a ménykő

2013. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
egy pszichológust ke4ress fel a petevezeték elköttetés előtt szerintem.kevéssé invazív :)
2013. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Alapból el sem jutnék odáig, hogy teherbe essek, mert nem hiszem, hogy bárkivel is tudnék valaha szexelni anélkül, hogy közben görcsölnék, hogy na, most tuti terhes leszek.
2013. szept. 17. 16:20
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggódj!, a terhességhez férfi is kell. Szerintem nincs olyan férfi aki 2 perc ismeretség után nem szalad el tőled. A maradéknak pedig nem fog felállni a szerszáma, ha előadod a nyomorodat.
2013. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Na, megelőztél a válasszal :)))
2013. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
nem értem miért görcsölsz a terhességen ha ma már el lehet vetetni anélkül hogy komplikáció lenne? jó nem olcsó mulatság,de olcsóbb mint egy gyerek
2013. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy el lehet vetetni, de alapból nem akarok terhes lenni. Nem azzal van a bajom, hogy nem akarok gyereket, hanem hogy nem akarok terhes lenni.


Nem utána akarom "helyrehozni", hanem 100%-osan meg akarom előzni.

2013. szept. 17. 16:38
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha meg akarsz szabadulni ettől, fordulj szakemberhez, pszichológushoz.

Ha meg nem akarsz, akkor egyszerűen várd ki az a férfit akitől már akarsz gyereket, és az a pontot az életedben, amikor eljön ennek az ideje :)

2013. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Épp ezt mondom, hogy terhes SOHA nem akarok lenni. Gyereket lehet, hogy akarok majd, ezt nem tudom, de nem sajátot.
2013. szept. 17. 16:48
 10/24 anonim ***** válasza:
HÁt, vagy pszichológushoz mész, vagy keresel egy eleve steril pasit, akivel szexelhetsz.
2013. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!