Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyult már ki valaki "krónik...

Gyógyult már ki valaki "krónikus terhességfóbiából"?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, szűz, és nem akarok szexelni, mert rettegek a terhességtől. Ismerek minden védekezési módszert, de ismerem a "szerencsémet" is, hogy én lennék az, aki 20 módszer együttes alkalmazása mellett is terhes lesz.


Valakinek volt hasonló problémája? Arra is gondoltam, hogy de jó lenne elköttetni a petevezetékemet, de erősen kétlem, hogy csinálnak ilyet az én koromban zéró szexuális háttérrel.



2013. szept. 17. 16:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ettől még miért ne lehetne sajátod:D erre van a béranyaság:P
2013. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha még szűz lennél honnan tudnád,hogy könnyen teherbe esel????hhmmm??? vicc...
2013. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ez tényleg fóbia, pszichomókus!
2013. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"Ha még szűz lennél honnan tudnád,hogy könnyen teherbe esel?"


Nem TUDOM, hogy könnyen teherbe esek, hanem RETTEGEK tőle. Ha tudnám, akkor racionális lenne a félelmem.

2013. szept. 17. 22:08
 15/24 anonim ***** válasza:

nézd ez lelki dolog,én sokáig féltem hogy fájni fog a szex csak azért mert az első is fájdalmas volt.Mivel erre ráizgultam tényleg mindig fájt.De aztán elegem lett és elkezdtem szép gondolatokkal elterelni a figyelmemet és hopp egyszer nem lett fájdalmas, tehát ez lelki probléma volt.

Először is az már jó hogy tudod ez irracionális ebből ki lehet indulni.

Attól nem lesz semmi bajod ha mégis terhes leszel,de használsz esemény utáni tablettát, mert akkor még a magzat egészen csöpp tehát a testedben nem fog végbemenni semmilyen durva változás.ha attól félsz hogy tönkreteszi a tested vagy csak viszolyogsz a gondolattól,gondolj arra olyan mint a vesekő vagy ilyesmi.Még nem alakult ki semmije és semmilyen következménnyel nem jár ha kis ideig benned volt aztán elveteted.

Másodszor győzd meg magad akár azzal hogy utána nézel a neten,hogy a fogamzásgátlók mennyire biztonságosak, bizonyítsd be az agyadnak hogy ez jó és nem lesz semmi gikszer,de ha még ez sem elég akkor a fogamzásgátló mellé használjon a pali gumit, ha ezen a két védelmen is áttör a sperma akkor te egy csodanő lennél és ugye nem vagy az.

2013. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Még mindig csak azt tudom mondani, hogy ha meg akarsz szabadulni ettől a rettegéstől, fordulj szakemberhez.

Nem azért, hogy majd egyszer terhes legyél, nem kötelező gyereket szülni, de azt te is érzed, hogy ez a dolog akadályozza a normál, felnőtt nőhöz illő életviteled kialakítását.

2013. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja és ha találsz olyan férfit, akit szeretsz és maximálisan megbízol benne, beszélj vele erről, hátha együtt könnyebben megoldást találtok :)
2013. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Te egy beteg nő(kislány) vagy,akinek pszihológusra van nagyon gyorsan szüksége.
2013. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Amúgy sztem ez a kérdés kamu...de ha ilyen sivár életed van,hogy ebben leled örömöd akkor szíved joga...
2013. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz. Azért kérdeztem, hogy van-e valaki, aki kigyógyult belőle, hogy érdemes-e továbbra is járnom.


Pasit meg épp nem akarok addig, amíg ezt nem rendeztem le magammal. Nem akarnék ezzel terhelni mást.

2013. szept. 18. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!