Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy kicsit furcsa lesz...

Lehet hogy kicsit furcsa lesz amit kérdezek, de valaki volt már annyira kiváncsi mint Én?

Figyelt kérdés

Szédszedtem a clearblue tesztet,mert nagyon kiváncsi voltam mi van benne...és kivettem a tesztcsikokat...2 csik volt rajta...digitális tesutröl irok. A teszt negativ volt...de a teszt csikon miért volt vajon 2 csik??? A többo teszt akkor 2 csikos,ha baba van...

Amennyiben lehet, normális válaszokat várnék.


2013. szept. 24. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2013. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia. Meg csináltam....negatív...el is mentem ma délután az orvoshoz, hogy megint nem sikerült....és ma pont jókor mentem, mert épp peteérésem van...viszont a doki mondta, hogy nem jó, mert nagyon picik a tüszők, és viszont nagyon vastag a méhnyálka hártya....és ezért nem lesz + a tesztem, mert nincs pé-m...és nagyon elszomorodtam ezen... :(
2013. szept. 30. 21:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt most sajnálom,de ne add fel!!! Sok sikert!!
2013. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad és kitartást neked!
2013. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kitartó leszek.

Szép napot.

2013. okt. 1. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!