Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom és elkezdte...

Holnapra nem várom és elkezdtem az előbb barnázni! Nincs remény?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam mensi előtt barnázni, mindig egyből megjön. Barna színe van és nem piros. Ma van a 26.napom és holnapra 27re kéne megjönnie. Mindig nagyon pontosan jön meg. Van értelme tesztet csinálni így délutánra? Vagy várjak holnapig? Majd elsírom magam :( ne is reménykedjek? :(
2013. okt. 1. 14:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez volt még csak az első próbálkozós hónapunk és talán ezért érint ilyen rosszul, hogy elsőre nem jött össze. Most teljesen beparáztam hogy mi lesz ha nekünk sem jön össze évekig :( Már előre ezen stresszel magam, hogy mi lesz ha nem jön össze következő hónapban sem, meg lehet azután sem... Sokan mondták hogy ne halogassuk a dolgot, mert már korban ott vagyunk én 26 párom már 39 és félek hogy évekig nem jön majd össze... De próbálok pozitív lenni és nem erre gondolni, csak ugye elég nehéz. Mindenképp írok majd hogy mi lett.

Egyébként még még mindig nem fáj a hasam mint máskor. Semmit nem érzek.

2013. okt. 1. 22:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Korban? A te kord a legfontosabb és 26 évesen még igencsak ideálig a tested a gyerekvállalásra.Az első hónapban keveseknek sikerül a baba,ehhez szerencse is kell,akkor is,ha egészségesek vagytok.

Ha erősödik a barnázás,akkor én is mensire tippelnék,hogy hamarosan megjön,de ne legyen igazam!

2013. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megjött sajna rendesen mint szokott. Tudom hogy az én korom ideális, de mi van ha a párom már nem olyan termékeny mint "fénykorában". Majd csak összejön hamarosan :)
2013. okt. 2. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!