Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért pozitív folyamatosan az...

Miért pozitív folyamatosan az ovulációs tesztem?

Figyelt kérdés

5 napja volt peteérésem, akkor lett délután is pozitív az ovulációs tesztem. Reggel már előtte 2 nappal.

Ebben a hónapban jóstesztelni szerettem volna, de már 7! napja pozitív a reggeli, első vizeletes ovu tesztem.

Hogy lehetséges ez?


2013. okt. 5. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan lehet, de nekem is ez volt. A hónap összes napján 2 csíkosak voltak a tesztjeim, amikor hőmérő szerint ovum volt talán az nap egy icike picikét, de tényleg csak ha nagyon néztem sötétebb volt az aznapi tesztem második csíkja. De igazából egységesen minden nap ugyan olyan 2 csíkosak voltak.
2013. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül. Tudom, hogy ovu szempontjából csak a délutáni számít.

De ha jóstesztelni szeretnék, akkor a reggelinek folyamatosan erősödni kellene. Na, de hova? Ennél jobban már nem tud!

2013. okt. 5. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt CSAK akkor pozitív, ha a tesztcsík van olyan erõs, vagy mégerõsebb, mint a kontrolcsík.
2013. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!