Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Neg. Teszt után előfordulhat...

Neg. Teszt után előfordulhat hogy mégis baba van?

Figyelt kérdés
9 napja késik.Tegnap csinaltam tesztet,negativ. 25et csinaltam meg du vegeztem el,nem tudom ez befolyasol e valamit.Holnap reggel elso pisinel tesztelek megint. Szeri tetek van esely ra h megis van baba? Vagy jart mar valaki hasonloan?
2013. aug. 13. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyit késik, menj el orvoshoz, ő már ultrahangon látni fog valamit, ha terhes vagy, ha nem, akkor megmondhatja mi lehet a gond

Én csak annyit tudok, hogy nekem a nem várt menzesz napján már erős pozitív tesztem lett. Volt esetleg korábban cisztád? Az okozhat még késést. Pár napja voltam terhesgondozóba és egy nő is azért ment orvoshoz, mert késett, de negatív lett a tesztje. Uh-n a doki cisztát látott.

2013. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy ha csak egy tesztet csináltál, az nem jelent semmit. Lehrt, hogy hibás volt. :-) Drukkolok!
2013. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen tesztelj reggel, ha terhes vagy a teszt kb: a 13, 14-ik napon mutatja ki ha az vagy. Nekem is úgy volt, hogy pénteki napon csináltam tesztet és negatív volt, majd a következő hét szerdán már pozitív lett. :)
2013. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!