Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit szolnatok ha a sogornot...

Ti mit szolnatok ha a sogornotok azt mondana, hogy meg gyereket se vagytok kepes csinalni?

Figyelt kérdés
A tegnap egy kicsit ossze szolalkoztam a sogornomel,es azt vagta a fejemhez,hogy en meg gyereket se vagyok kepes csinalni,holott tudja jol hogy 3 eve probalkozunk a ferjemmel,azaz a batyaval!
2013. okt. 10. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez semmit. Ha valaki ennyire gyökér, nem lehet vele mit kezdeni... Nem értem mit foglalkozol ilyen IQ harcosokkal...
2013. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Van egy szint, ami alá provokációval sem vagyok hajlandó süllyedni. Ő ebben veri a padlót, ezért nem beszélnék vele, semmiről. Nincs közös témám ilyen primitív emberekkel.
2013. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom iagazatok van,de annyira fajt,hogy meg most is bogok!!
2013. okt. 10. 09:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Bunkó paraszt. A gyermeket felnevelni érdem, nem megcsinálni. Próbálj ne foglalkozni vele, pontosan az ilyenek ellen lázadnak a kamaszok, neveletlen, csúnyán beszélő, irigy gyerekei lesznek. Azt azért megkérdezhetem, hogy mi volt ennek a "toleráns" mondatnak az előzménye?
2013. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg kiborulnék rajta, érzéketlen bunkó
2013. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A bátyámék is 5 éve próbálkoznak, de semmi. Én soha nem vágnék ilyet a sógornőm fejéhez. Ez megalázó, és nem bántanám szándékosan azzal, amiről nem tehet.
2013. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én nagyon lekorlátoznám a vele való kapcsolatot, a beszólása önmagát minősíti
2013. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jajjj szegénykém :(.

Mindig azt nézd először hogy ki mondja...

2013. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Mert ossze szololkozott a ferjemmel,mert a ferjem ra szolt hogy torodjon mar a gyerekevel aki 7 eves,mert nagyon el van hanyagolva a gyermek,es nem foz,nem takarit,nem erdekli a gyermeke,hogy ha esik,ha fuj a szel,ha beteg,ha ehes a gyerek,ha rossz,es a ferjem ra szolt,es erre egy nagy cirkuszt csinalt amit mar en sem birtam elviselni es kozbe szoltam,hogy ne veszekedjenek mar mert halljak a szomszedok az udvaron,es erre be szolt hogy nekem kuss mert en meg gyereket se vagyok kepes csinalni.

Amugy o 17 evesen szulte a fiat egy 40 eves hazas pasastol,aki persze amikor megtudta,hogy terhes ott hagyta.

Egy udvarban lakunk,es mi tatrjuk a fiat hogy ne haljon ehen,ha beteg mi visszuk az orvoshoz,az iskolaba mi adunk neki eletlt hogy vigyen,ha haza jon az iskolabol egyenesen hozzank jon enni.

Ha beteg mi vesszuk ki a gyogyszeret,es mi visszuk az orvoshoz.

Nagyon sok van amit meg sorolhatnek.

Most jelenleg is egy nos papas szeretoje,es csak akkor foz a hazban ha megyen a pasas hozza,csak akkor takarit,es ha ott van a pasas a gyerek ki se mehet a szobabol,hogy nehogy megzavarja oket.

2013. okt. 10. 09:59
 10/20 A kérdező kommentje:
ha esik,ha fuj a szel ezzel azt akartam mondani,hogy a gyermek kint van az udvaron es jatszik magaban,es az edesanyat meg nem erdekli!
2013. okt. 10. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!