Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos, hogy 11. -14. nap...

Biztos, hogy 11. -14. nap közt lehet a peteérés egy 26 napos ciklusnál? 3-4 napig tart általában a menstruációm!

Figyelt kérdés

Mert én mindig a mensi utáni pár napban érzek vmit...3-4 napig tart általában a menstruációm!S azutáni napokban érzek has-szúrkát,mellviszketést, olykor érzékenységet, akkor jönnek a patik is... Lehet,hogy nekem előbb van pé-m?

Kisbabát szeretnénk!


2009. nov. 13. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. Kezd el vezetni a hőmérsékleted, és a nyáktünetet is figyelni. Bár ez el tart egy pár hónapig, mire megtanulod kielemezni, de addig is próbálkozhattok, úgyhogy megéri...
2009. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A ciklus második fele minden nőnél 12-16 napig tart. Rövidebb lehet ennél, de hosszabb nem. Ez azt jelenti, hogy 26 napos ciklusnál a 10-14. napon lehet valamikor a tüszőrepedésed. Akkor is, ha bizonyos tüneteket te korábban érzel.


Az, hogy a menszeszed meddig tart, az teljesen mellékes, semmit sem jelent.

2009. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tegnap kezdtem el mérni a hőmet az orvosom tanácsára!

Remélem mielőbb sikeres lesz a próbálkozásunk! 2 ismerősöm úgy járt sikerel,hogy minden áldott nap együtt voltak...

Próbáltuk mi is,de nekünk ez így nem megy:-(Erőltetve nem megy!Remélem így is sikerül,hogy nem ennyire gyakran vagyunk együtt...

2009. nov. 13. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még ovutesztet is csinálnék mellette.
2009. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizárólag ovuteszt!!! Nekem is 26-27 napos ciklusaim voltak. Csak hőmérőztem, és nem estem teherbe másfél évig. Vettem egy ovutesztet, és kiderült, hogy az addig hitt peteérésem (hő szerint) nem volt valós, mert már két napja volt magasan a hőm, és akkor lett pozitiv az ovuteszt. És képzeld egyből terhes lettem! Most vagyok 5 hetes és 4 napos:):)
2009. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Örülök, hogy babás vagy, mert ugye ez a lényeg, de kérlek ne "húzd le" a hőmérőzést, mert az működik (mellesleg önmagában kevés, a nyáktünet megfigyeléssel kombinálva lehet hatékonyan használni!). Valami nem sikerült nálatok, szerintem nem jól tudtátok a szabályokat, szívesen megnézném azokat a görbéidet... mert hogy az ovuteszt is ugyanattól a hormontól lesz pozitív, mint amitől a hőmérséklet megemelkedik...

Bocs, ez off-nak tűnik, de nem az, mert nem lenne jó, ha a kérdező kedve elmenne a hőmérőzéstől...

Nekem 2 babám is így lett, szóval működik!

2009. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
14.56 vagyok. Én ugyan azt írtam, hogy mellette használjon ovutesztet a kérdező, viszont nálam se vált be a hőmérőzés még a nyákfigyeléssel együtt sem. Van aki nagyon érzékenyen reagál minden külső/belső ingerre, és ez azonnal meglátszik a hőjén is. Sajnos én is ilyen vagyok, ezért használok csak ovutesztet. Ez viszont tökéletesen működött és bőven elég volt. Másnál meg a hőmérőzés válik be.
2009. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!