Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek doki csak adna...

Szerintetek doki csak adna úgy papírt uh-ra, ha nem lenne rá gyanúja, h. baba van?

Figyelt kérdés
több mint 1hete napi rendszerességgel barnázom,és mensi jeleit úgy érzem,h.tompán de nem jön meg.Ma voltam dokinál,amikor vizsgált,már az is fájt,amikor a kacsát szétnyitotta+a méhenél nyomogatta...kérdezte,h.csináltam-e tesztem mire én azt mondtam,igen,de nega lett mind!erre adott uh-ra időpontot.
2013. okt. 10. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatna, hiszen az nem csak a terhesség igazolására van, hanem egyéb betegségek is kizárhatók vele, pl a ciszta.
2013. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is adhat, hiszen millió egyéb probléma okozhatja a tüneteidet.
2013. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Uh-val nem mindig terhességet akar megállapítani..Akkor először vérvételre küldene, illetve azzal kombinálná a vizsgálatokat.. :)
2013. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!