Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik dohányoztak hány hetesen...

Akik dohányoztak hány hetesen lett hányingerük a cigitől?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején lehetek és ha bebizonyosodik,hogy terhes vagyok azonnal leteszem.Nem dohányzom sokat napi 3-4 szál.Arra lennék kiváncsi hogy van e valaki akinek hányingere lett tőle és hány hetesen.
2013. okt. 12. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ennyit szívtam, ne voltam soha masszív dohányos. :) 7 hetes voltam amikor megtudtam (meglepi), hogy terhes vagyok de akkor már vagy 3 hete undorító volt a cigi de azért szívtam megszokásból. Utólag esett le, hogy biztosan ezért volt olyan rossz. Le is tettem azonnal, nem volt ezzel gond szerencsére.
2013. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majdnem 7 hetes voltam, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Amikor pozitív lett a teszt, rögtön le is tettem a cigit. 9 hetesen kezdődött az émelygős, hányingeres időszak. Akkor már ha megéreztem a füst szagát rosszul lettem. Sőt,ha csak rágondoltam, elkapott a hányinger.

A szoptatás végéig nem gyújtottam rá.

2013. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:

az elsonel, nemhogy hanyingerem nem volt, hanem egyenesen megveszetem egy szal cigiert, vegig a varandossag alatt. a masodiknal, aki meglepi Mano, - a ket terhesseg kozott kocabagoztam- azt vettem eszre, a baratainkkal az egyik borvidekre utazva azt vettem eszre, hogy sem a bor sem a cigi sem annak fustje nem esik jol, sot emelygek... akkor kezdtem sejteni es a hetvege utan mikor elmentem dokihoz derult ki hogy 7 hetes varandos voltam:-)

ja es mielott valaki megszolna a nem tudatos csaladtervezes miatt: hiresen szep, okos es csodalatos gyerekeim vannak:-)

2013. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen tudtam meg, de a pozi teszt előtti napon már undorodtam tőle. Onnantól már nem is gyújtottam rá.
2013. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és rosszul is voltam, reggeltől estig hányinger, stb. Így nem volt nehéz lerakni :) 4es voltam.
2013. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!