Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a terhességük alatt...

Akik a terhességük alatt végig dohányoztak azoknak kicsit sincs lelkiismeret furdalásuk? Miért erősebb a cigi iránti szenvedély mint a féltés a gyerekük iránt?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy hogy napi 1szál vagy 1dobozról beszélünk. Én nem tudom megérteni hogy miért nem lehet letenni? Mi olyan nehéz benne???


És nem a levegőbe beszélek,mert én 15évig dohányoztam! Az utolsó évekbe napi 1,5doboz elment,van/volt rengeteg problémám,stressz,meghaltak családtagok,stb de mégsem nyugtattam magam azzal hogy ezek miatt rá lehet gyújtanom. Mert mindennél fontosabb volt az a kis ember a hasamban!



2012. okt. 13. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi erővel azt a kérdést is fel lehet tenni, hogy azok a kismamák, akik terhesség alatt alkoholt isznak, szaunáznak, szoláriumoznak, fogyókúráznak, forró vízben fürdenek, nem szednek magzatvédő vitamint, nem járnak el a vizsgálatokra stb miért éreznek ezekre a dolgokra erősebb késztetést, mint féltést a gyerekük iránt?

Csak mostanában nagyobb divat a dohányosokat cseszegetni.

Mielőtt félreértetek, nem dohányoztam terhesen, és elítélem azt, aki igen, ahogyan azt is elítélem, aki az előbb felsoroltakat teszi.

2012. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert most konkrétan a cigi érdekel,de tudod mit igazad van!

Miért fontosabb bármilyen káros szenvedély egy kismamának mint a saját gyermeke egészsége???

2012. okt. 14. 01:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy lesz ami lesz, mások pedig igenis megpróbálnak leszokni, csak hát nem mindenkinek ugyanakkora az akaratereje.

Én már a terhesség előtt 3 hónappal nem ittam alkoholt, még életemben nem cigiztem, vitamint is szedtem, makkegészségesen élek, és mégis elvetéltem.. igazságtalan az élet :(

2012. okt. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szia.Igen is lehet dohányozni még hozzá milyen jókat .Lelki ismeret ugyan már (kit érdekel)Ugye sokan vannak így .Én már kiszálltam ebből az ördögi körből .de tényleg nagyon nehéz elhiszem.Úgy,hogy Engem ezért már ez a téma sem érdekel .Kismamák hajrá le kell rakni ez már nem játék !!!!!!!!!!!
2012. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Igazság szerint egy év mialatt kiürül a szervezetből, így teherbe esés előtt egy évvel érdemes lenne leszokni róla.
2012. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Az első hozzászólóval maximálisan egyetértek...
2012. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!