Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. napon hasszurka mit...

19. napon hasszurka mit jelenthet? Peteérést?

Figyelt kérdés

Vetélésem óta középidő környékén azt hiszem a peteérést érzem. 14-17. napok valamelyikén. Ebben a ciklusban kicsit kusza volt, mert 14. nap környékén volt fájdalom, de igazándiból hosszabban tartó és másmilyen volt, mint eddig, s igazából egy napig elég rosszul is voltam 15. napon, azt hiszem összeszedtem valamit, de egy nap egy este alatt kihevertem. Most este éreztem hasszurkát. Ami nem tudom mi lehetett. 11., 13. 14. napon voltunk együtt.

Beágyazódást nem lehet megérezni, ugye?


2013. okt. 12. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én a terhességemnél éreztem a beágyazódást, az aktustól számított 7-8. napon kezdődött, és bizony elég éles, késszúrásszerű fájdalom volt, görcsökkel vegyítve. Szóval akár azt is érezheted :)
2013. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Görcsök nincsenek, csak legutóbb egész lent középpen nyilalt, szúrt, de nem túl fájdalmasan, épp hogy észrevehető módon, meg hüvelyem is fáj, nyilalgat, de sajnos még a végbelem is nagyon tompán, arra viszont azt szokták mondani, hogy nem túl jó. Mindegy, majd kiderül, vagy se:D Jó lenne, ha most, vagy a következő néhány hónapban sikerülne már:D
2013. okt. 13. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!