Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelybemenethez tettem az...

A hüvelybemenethez tettem az előváladékos ujjam. Szűz lány esetében ez mennyire lehet veszélyes?

Figyelt kérdés

Vertem magamnak, egy kis előváladék ment az ujjamra, majd megszáradt és odanyúltam a lánynak.

Egyik helyen azt olvasom, szárazon halott a sperma, másiknál 72 napig él, erre irányulna a kérdésem.



2013. okt. 13. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semennyire.
2013. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megszárad és így utólag lesz nedves, akkor halott? :)
2013. okt. 13. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz terhes. Csak fejezzétek be a maszatolgatást, mert előbb-utóbb olyat tesztek, ami a határon túl van, és akkor már lesz gond. Ebből nem lesz. Levegőn, pláne ha megszáradt, elpusztultak. Nedves, meleg környezetben (méh, petevezető) elélnek néhány napig is. Ti nem voltatok együtt, parára semmi ok. De a jövőben jobban figyeljetek a dolgok "elkülönítésére". :)
2013. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz terhes, ne aggódj. Levegőn szinte azonnal elpusztulnak a hímivarsejtek amúgy is.
2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem 72 nap hanem 72 óráig életképes a sperma!
2013. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


A lánynak azóta egyszer megjött és azt olvastam megjöhet úgy is, hogy terhes, de nem hagyott nyugodni, tehát így ki van zárva.

2013. okt. 13. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi ostoba buta embert..röhögni lehet csak rajta..kabaré az egész.
jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!