Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a Czeizler- módszer szerint sikerült kislányt összehoznia?

Figyelt kérdés

Czeizler- módszer latt erre gondolok: 72 órával pé előtt legyen az utolsó együttlét és ekkor ecetes hüvelyöblítés is legyen.


Elélnek egyáltalán 72 óráig?

Az ecetes öblítés nem inkább pusztítja a kiskatonákat(1 literhez egy evőkanál 10%-os)?


Ha nekem ma lett pozitív az ovutesztem és a pé a teszt alapján 24-36-48 óra múlva várható, akkor ma már nem kellene együtt lennünk, ugye (ha kislányra gyúrunk)? Tegnap voltunk együtt.


Köszi a segítséget!


2013. okt. 15. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezzel a módszerrel egy remek kisfiút hoztunk össze :DDDDD

Mörfi? :))

De neked nagyon szurkolok hogy kislány legyen, kíváncsi vagyok, majd megírod pár hónap múlva?

2013. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze, ez csak egy picit nagyobb esély, nem jelenti azt, hogy sikerül is. Meglátjuk...
2013. dec. 13. 11:35
 13/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a környezetemben eddig senki nem mondta, hogy kislány lesz, mindenki szerint kisfiunk lesz :).
2013. dec. 13. 11:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült már azóta, hogy kisfiatok vagy kislányotok lesz? ,)

2014. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!