Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kellene, hogy legyenek tünetei...

Kellene, hogy legyenek tüneteim ha összejött volna a baba?

Figyelt kérdés
Általában 26 naposak a ciklusaim, jövő hét Kedden kellene megjönnie, a kalkulátor szerint ovulációkor voltunk együtt még fehéres krémes folyásom is volt, ebből is gondolom a peteérést, tünetem semmi...akkor ez a hónap sikertelen lehet?
2013. okt. 17. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, dehogy! Nekem semmi tünetem nem volt, sem a nemvárt előtt, sem azóta. Most 30. hét után kezdett picit fájdogálni a derekam, de ennyi. Nincs mellfájdalom, nem volt hányinger, émelygés, kívánósság, semmi :) Mázlim van. Egyáltalán nem kell adni a tünetekre! :)
2013. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor majd meglátjuk, valahogy kibírom jövő hétig! :)
2013. okt. 17. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy bármi tüneted legyen. (Az ovuláció jele - ha egyáltalán van jele - az átlátszó, színtelen, nyúlós, ún. "tojásfehérjés" nyák.)
2013. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor a fehér krémes folyás mi lehetett?
2013. okt. 17. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:

évekig vártunk babára, minden hónapban minden tünetem megvolt (ovulációs is, és terhességi is). Amikor terhes lettem, észre sem vettem, ha más mondja, nem hiszem el :)


később sem volt semmi tünet az ég világon, az első az volt, mikor megmozdult a baba

2013. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is fehér-krémes folyásom van ovukor szerintem jókor voltatok együtt nekem még van ilyenkor hasszurka is
2013. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A tüneteket a megemelkedett hormonszint okozza terhesség esetén. Ez ugye ilyen korán még elképzelhetetlen, tehát, ha nincs tüneted, az nem baj. Attól még sikerülhetett a baba.
2013. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha kedden kéne megjönnie, és pl nem jön meg mikor csináljak tesztet? Előbb ne próbáljam meg?
2013. okt. 17. 12:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mikor terhes voltam, a 8. terhességi héten kezdtek el kijönni a terhességi tünetek (persze a menzeszem már előbb kimaradt).
2013. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedd reggel már tesztelhetsz :-) Sok sikert!
2013. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!